reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prośba

Dołączył(a)
18 Wrzesień 2007
Postów
1
piszę już wszędzie to i zapytam i tu.
najwyzej mod usunie mój post albo da mi bana, trudno..
u mojego synka( po uszkodzeniu okołoporodowym) dziś już 3 letnim stwierdzono kłopoty ze stópką( płaskostopie i koslawośc). zalecono ćwiczenia domowe i buty firmy Bartek lub MEMO. Jeśli, któras z mam dysponuje takimi butkami, chocby uzywanymi będę bardzo wdzięczna. mnie poprostu na te firmy ( z logo zdrowa stopa) poprostu nie stać.synek nosi rozm 27, wielkośc wkładki +- 18 cm.
Prosze, nie krytykujcie tak od razu.
jeśli ktoś może pomóc podaję @ ( jest tymczasowy)
myszka@koszmail.pl
dzieki za poświęconą chwilkę na przeczytanie postu.
 
reklama
przykro mi ....
mysle ze twojemu synkowi sa potrzebne nowe buty bo uzywane dostosowuja sie do stopek innego dziecka i twojemu moga niepomoc..a ile kosztuja takie butki
 
Do góry