reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROSZĘ I ODPOWIEDŹ! !

Dołączył(a)
24 Sierpień 2016
Postów
9
Hej dziewczyny. Mam pewien problem , który nie daje mi spokoju. Chciałabym prosić was o porade. Może ,któraś z was też przechodziła przez coś podobnego. Planujemy z mężem dziecko. Dodam , że niecałe pół roku temu poroniłam i straciłam maleństwo. Staramy się od trzech miesięcy , ponieważ mój ginekolog powiedział , że możemy się już brać do roboty. A więc w końcu ujrzałam na teście dwe kreseczki. Trzy dni przed terminem spodziewanej miesiączki. Powtórzyłam w ten sam dzień test z innej firmy. Po raz drugi ukazała się druga kreska lecz bardzo blada. Mimo wszystko strasznie się z mężemucieszylismy. Niestety za dwa dni dostałam okres. Umówiłam się na wizyte u ginekologa. Przepisał mi luteinedopochwowa i kwasfoliowy. Zalecił leżenie i nie przemęczanie się. Zazywam luteine juz 4 dzień. Krawienie ustalo po dwóch dniach przyjmowania luteiny. Dodam , że od tygodnia co chwile latam do wc. Nie pije , az tyle aby bylo ti spowodowane przyjnowaniem duzej ilosci plynow. Jutro mam wizytę u ginekologa , ale nie mogę już wytrzymać. Chciałabym wiedzieć czy jest szansa , że jestem w ciąży. Czy możliwe jest , ze mimo tego krawienia zarodek nadalznajduje się w macicy. Dodam , że robiłamdzisiaj test ciazowy z porannego moczu , ale niestety nie widziałam nawetbladej drugiej kreseczki . Proszę o poradę bo powolidostaje na głowę.
 
reklama
Dlatego właśnie test robi się najwcześniej w terminie spodziewanej miesiączki. Bo część ciąż jest poprostu usuwana i nawet chociaż przed Ci wyjdzie to za chwilę może już nie być. Ja miałam na początku pierwszej ciąży krwawienie ale mniejsze niż zwykle jak mam okres trwało pięć dni po zatrzymaniu test nadal wychodził pozytywny. Myślę że tu pewność może Ci dac tylko ginekolog a nie my na forum.
 
Do góry