reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc :-(

Kasia0000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2018
Postów
22
Hej Dziewczyny jestem obecnie w 39/40 tydzień ciazy, byłam dzisiaj u lekarza i powiedział mi ze szyjka nadal długa na 1,7 cm ale pulchna i miękka. Łożysko jest w terminie A mała jest już bardzo nisko ( nie mógł mnie dobrze zbadac) moje pytanie brzmi czy mając taka szyjke mogę dostać skurczy i zacząć się poród czy raczej nie mam co się martwić i jeszcze pochodzę trochę w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak dostaniesz mocnych skurczy to i 2,5 cm szyjki nic nie da i poród się rozpocznie. Ale ja naprzyklad chodziłam z rozwarciem na 2cm przez 2 tygodnie zanim urodziłam syna. Niestety długość szyjki nie jest tu żadnym wyznacznikiem, czeka Cię niespodzianka, dziecko samo wybierze dla niego najdogodniejszy moment ;)
 
Jak dostaniesz mocnych skurczy to i 2,5 cm szyjki nic nie da i poród się rozpocznie. Ale ja naprzyklad chodziłam z rozwarciem na 2cm przez 2 tygodnie zanim urodziłam syna. Niestety długość szyjki nie jest tu żadnym wyznacznikiem, czeka Cię niespodzianka, dziecko samo wybierze dla niego najdogodniejszy moment ;)

Ale ja mam zrosty na szyjce bo w poprzedniej ciąży mi popekala i byłam szyta czy to też nic nie zmienia.
 
Ostatnia edycja:
Ale ja mam zrosty na szyjce bo w poprzedniej ciąży mi popekalam i byłam szyta czy to też nic nie zmienia.
Mi w poprzedniej ciąży tez pękła od wewnątrz szyjka (chociaż zdaniem lekarki bylam ladnie zaszyta i zrostów nie bylo) i tak jak pisze z rozwarciem chodziłam 2 tygodnie- szyjka rozpulchniona i dziecko tak nisko że palcami czuć główkę bylo. Nie ma to znaczenia. Nie da się przewidzieć porodu. Możesz urodzić jutro a możesz jeszcze przenosić. Nie ma co się na cokolwiek nastawiać ;)
 
Do góry