reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę o poradę

melisa129

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Lipiec 2011
Postów
49
Hej mam takie pytanie . Odstawiłam tabletki (po prawie 6 latach) , ostatnią wzięłam 3 czerwca . Miesiączkę miałam od 8 do 11 czerwca . Zaliczyliśmy małą wpadkę . Miałam chyba dni płodne i owulacje bo miałam śluz . A po kilku dniach miałam jakiś śluz z krwią . Nie wiem jak jest po odstawieniu tabletek kiedy będę mieć miesiączkę itp . więc kiedy zrobić test ? Wg. kalendarzyka powinnam mieć 6 lipca , ale wiadomo biorąc tabletki miałam regularnie miesiączkę a teraz nie wiadomo . Mam nadzieję , że opisałam w miarę zrozumiale mój problem . Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :sorry2:
 
reklama
No tak wiec napisalam ze trzeba brac poprawke:)
Tyle ze jak ktos bierze tabletki to krwawienie z odstawienia odrazu powinno byc odrazu chyba ?
Kurde ja bardzo krotko bralam tabletki chyba z 2 mies
Chodzi o krwawienie kiedy juz przez miesiac nie bralas tabletek. Bo wiadomo ze jak konczy sie opakowanie i jest przerwa to krwawienie będzie. Chodzi o ten następny cykl kiedy juz nie przyjmujesz tabsow :)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chodzi o krwawienie kiedy juz przez miesiac nie bralas tabletek. Bo wiadomo ze jak konczy sie opakowanie i jest przerwa to krwawienie będzie. Chodzi o ten następny cykl kiedy juz nie przyjmujesz tabsow :)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaa no to juz wiem o co chodzi:)
Teraz tylko musi nam napisac kiedy byla dokładnie byla ta owulacja według niej:)
 
Ja zaszlam w pierwsza ciaze w drugim cyku po odstawieniu.

W druga ciaze zaszlam biorąc tabletki ... Cos musiało nie zaskoczyć, żadnej nie pominelam ale cos nie zadzialalo :p i mam 8,5 mc Mikołajka... Tydzień po śluzie który wygladal mi na plodny (ale sama nie wierzyłam przeciez bralam tabsy) miałam jednorazowe plamienie. 10 dni później zrobiłam test po nie wystapilo u mnie krwawienie z odstawienia .... Zobaczyłam dwie kreseczki... Nie uwierzylam i polecialam na betę ... Beta 250 także nie bylo juz wątpliwości ...

Ile minelo czasu od tego jednorazowego śluzu z krwią ? To mogla być implantacja.
 
Ja zaszlam w pierwsza ciaze w drugim cyku po odstawieniu.

W druga ciaze zaszlam biorąc tabletki ... Cos musiało nie zaskoczyć, żadnej nie pominelam ale cos nie zadzialalo :p i mam 8,5 mc Mikołajka... Tydzień po śluzie który wygladal mi na plodny (ale sama nie wierzyłam przeciez bralam tabsy) miałam jednorazowe plamienie. 10 dni później zrobiłam test po nie wystapilo u mnie krwawienie z odstawienia .... Zobaczyłam dwie kreseczki... Nie uwierzylam i polecialam na betę ... Beta 250 także nie bylo juz wątpliwości ...

Ile minelo czasu od tego jednorazowego śluzu z krwią ? To mogla być implantacja.
A implatnacja to tez roznie plamienie zazwyczaj jest :)
Nie wiem bo ja nie mialam ale raz mialam sluz z nitkami krwi a w ciazy nie bylam i czytałam ze tak przy owu tez może byc:)
 
Może być tez przy owu tal przynajmniej czytałam :)
Ja w pierwszej ciąży nie miałam plemienia implantacyjnego.
W drugiej tak (śluz z nitka krwi), bardzo się zdziwiłam i powiedziałam do mojego D ze czuje się jak w ciąży ...a on do mnie daj spokój tabletki bierzesz.... Zrób test ... No to oczy mieliśmy jak spodki :p

A wiem ze to plamienie bo tak wyszlo z obliczeń gin ze owu byla kilka dni przed tym plamieniem.
 
Melisa129 jeżeli to była implantacja to po dwóch dniach od implantacji może pokazać już się jakaś słaba kreseczka na teście ciążowym natomiast tak jak dziewczyny piszą podczas owulacji również może pojawić się plamienie na skutek pękającego pęcherzyka lub w wyniku spadku estrogenów Jeżeli plamienie było w okolicach 22 czerwca to bardziej obstawialabym owulacje a jeżeli bliżej 29 czerwca to może to być implantacja Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
A implatnacja to tez roznie plamienie zazwyczaj jest :)
Nie wiem bo ja nie mialam ale raz mialam sluz z nitkami krwi a w ciazy nie bylam i czytałam ze tak przy owu tez może byc:)
Miałam przez dwa dni lekki ból podbrzusza i śluz / plamienie lekko z krwią i brązowe ale nie wiem co to oznacza , to było po tej "owulacji" jeśli to ogóle była owulacja ;) No nic pozostaje mi czekać do 6 lipca i zrobic test ;)
 
Do góry