reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeciwciała w krwi.

aneczka2405

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2009
Postów
2 721
Miasto
lubelskie
Witajcie dziewczyny.
Pisze tutaj, bo moze ktoraś miala taki lub podobny przypadek. Wczoraj robiłam drugi raz w tej ciaży (20t) badanie grupy krwi.
Pierwsze badanie bylo ok, natomiast wczoraj powiedziano mi, że pojawiły się przeciwciała, które konicznie musze zbadać. Powiedziano mi abym udała się do poradni po skierowanie na te badanie, poniewaz jest ono kosztowne i wtedy pobiorą krew i wyślą do innego laboratorim, aby zbadać jakie to są przeciwciała. Dodam jeszcze, że jest to moja druga ciąża, moja grupa krwi to 0Rh+, natomiast grupa mojego partnera to ARh+.
Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
 
reklama
Ja po poronieniuu dostałam zastrzyk bo ponoć właśnie zrobiły się przeciwciała ale to też dziwne niby mam krew minusowa więc moze byłoby zrozumiałe ale mój mąż też ma minusowa.. Więc też nie wiem skąd przeciwciała
 
reklama
Do góry