reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkolne Problemy

Desert_Rose

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Luty 2011
Postów
43
Miasto
Warszawa
Mam oto taki problem, moje bliźniaczki dostały się do różnych przedszkoli, bardzo mi zależało by ich nie rozdzielać.Zresztą wożenie do 2 różnych przedszkoli nie ma sensu. Czy któraś z was się z tym spotkała? co robić w takiej sytuacji ? Dziewczyny Help:(
 
reklama
W przedszkolu juz nikogo nie było, dzwoniłam do oświaty ty mi Babka powiedziała że w sumie to nie wie co robić, bo to nietypowe żebym sie z dyrektorami skontaktowała.Ale jak nie będzie wolnych miejsc to może być problem.
 
Jakiś czas temu dowiadywałam się o przedszkole dla moich dziewczyn i babka uprzedziła mnie że może się zdarzyć taka sytuacja. Dla mnie to jest chore, bo nie wyobrażam sobie jeżdżenia pomiędzy przedszkolami, a co z zebraniami, z dniami dziadka, babci,dniem matki? Dla mnie organizacyjnie nie do pogodzenia. Nie wspominając już o tym że bliźniaki wychowywane od pierwszych chwil razem nagle trzeba rodzielić - to tez dla nich szok.

Dzwoń, męcz, proś, błagaj, nie wyobrażam sobie żeby nie poszli ci na rękę. Powodzenia!
 
Przed zapisami też sie pytałam czy może się tak stać, ale miałam nadzieje że na nas nie trafi:/ Na razie mam czekać , Dyrektorka ma prosić , by pozwolili jej powiększyć grupe o jedno dziecko.
 
reklama
Teraz wiem na 100% że są obydwie w jednym przedszkolu, gmina zgodziła sie na jedno miejsce wiecej w przedszkolu i mała jest na liście ufff
 
Do góry