reklama

Przedszkolne Problemy

Temat na forum 'Archwium mam bliźniąt i trojaczków i...' rozpoczęty przez Desert_Rose, 19 Kwiecień 2012.

1. Desert_Rose

Desert_Rose Zaciekawiona BB

Mam oto taki problem, moje bliźniaczki dostały się do różnych przedszkoli, bardzo mi zależało by ich nie rozdzielać.Zresztą wożenie do 2 różnych przedszkoli nie ma sensu. Czy któraś z was się z tym spotkała? co robić w takiej sytuacji ? Dziewczyny Help:(

2. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

A dzwoniłaś do przedszkoli i rozmawiałaś o tej sytuacji?

3. reklama
  4. Desert_Rose

W przedszkolu juz nikogo nie było, dzwoniłam do oświaty ty mi Babka powiedziała że w sumie to nie wie co robić, bo to nietypowe żebym sie z dyrektorami skontaktowała.Ale jak nie będzie wolnych miejsc to może być problem.

5. yenefer

yenefer Fanka BB :)

Jakiś czas temu dowiadywałam się o przedszkole dla moich dziewczyn i babka uprzedziła mnie że może się zdarzyć taka sytuacja. Dla mnie to jest chore, bo nie wyobrażam sobie jeżdżenia pomiędzy przedszkolami, a co z zebraniami, z dniami dziadka, babci,dniem matki? Dla mnie organizacyjnie nie do pogodzenia. Nie wspominając już o tym że bliźniaki wychowywane od pierwszych chwil razem nagle trzeba rodzielić - to tez dla nich szok.

Dzwoń, męcz, proś, błagaj, nie wyobrażam sobie żeby nie poszli ci na rękę. Powodzenia!

6. Desert_Rose

Przed zapisami też sie pytałam czy może się tak stać, ale miałam nadzieje że na nas nie trafi:/ Na razie mam czekać , Dyrektorka ma prosić , by pozwolili jej powiększyć grupe o jedno dziecko.

7. yenefer

yenefer Fanka BB :)

powodzenia! Trzymam kciuki żeby się udało - daj znać jak poszło!

8. Desert_Rose

Teraz wiem na 100% że są obydwie w jednym przedszkolu, gmina zgodziła sie na jedno miejsce wiecej w przedszkolu i mała jest na liście ufff

Poleć forum