reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Przedszkolne Problemy

Desert_Rose

Zaciekawiona BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Mam oto taki problem, moje bliźniaczki dostały się do różnych przedszkoli, bardzo mi zależało by ich nie rozdzielać.Zresztą wożenie do 2 różnych przedszkoli nie ma sensu. Czy któraś z was się z tym spotkała? co robić w takiej sytuacji ? Dziewczyny Help:(

reklama

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
A dzwoniłaś do przedszkoli i rozmawiałaś o tej sytuacji?

Desert_Rose

Zaciekawiona BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
W przedszkolu juz nikogo nie było, dzwoniłam do oświaty ty mi Babka powiedziała że w sumie to nie wie co robić, bo to nietypowe żebym sie z dyrektorami skontaktowała.Ale jak nie będzie wolnych miejsc to może być problem.

yenefer

Fanka BB :)
Miasto
z małego domku na wsi
Rozwiązania
0
Jakiś czas temu dowiadywałam się o przedszkole dla moich dziewczyn i babka uprzedziła mnie że może się zdarzyć taka sytuacja. Dla mnie to jest chore, bo nie wyobrażam sobie jeżdżenia pomiędzy przedszkolami, a co z zebraniami, z dniami dziadka, babci,dniem matki? Dla mnie organizacyjnie nie do pogodzenia. Nie wspominając już o tym że bliźniaki wychowywane od pierwszych chwil razem nagle trzeba rodzielić - to tez dla nich szok.

Dzwoń, męcz, proś, błagaj, nie wyobrażam sobie żeby nie poszli ci na rękę. Powodzenia!

Desert_Rose

Zaciekawiona BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Przed zapisami też sie pytałam czy może się tak stać, ale miałam nadzieje że na nas nie trafi:/ Na razie mam czekać , Dyrektorka ma prosić , by pozwolili jej powiększyć grupe o jedno dziecko.

reklama

Desert_Rose

Zaciekawiona BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Teraz wiem na 100% że są obydwie w jednym przedszkolu, gmina zgodziła sie na jedno miejsce wiecej w przedszkolu i mała jest na liście ufff

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry