reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepuklina pępkowa

Baśka_28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2010
Postów
2 341
Miasto
Skarbimierz okolice Brzeg
Witam Mój mój maluszek na przepuklinę pępkową dzis pediatra mi wypisał skierowanie do chirurga ale oczywiście koniec roku i nie wiadomo kiedy się dodzwonię i kiedy mnie zapiszą na jakiś najbliższy termin.Czy któraś z mamuś miała z tym styczność>Jak sobie z tym radzić?Boje się że coś mu się stanie do tego czasu zanim obejrzy go chirurg:baffled: Proszę o rady!!
 
reklama
Witaj
Wszystko zalezy od wielkości przepukliny. Moj Mati ma przepuklinę na opuszek palca i chirurg powiedział,ze nic mu nie grozi i mamy pzryjśc po skończeniu 3 lat.
Zwracaj uwage na to żeby nic nie uwięzło. Jeżeli ta gulka na pępuszku sie chowa to jest ok. Jeżeli nie bedzie chciała sie schować a Tomuś bedzie niespokojny to wtedy udaj sie do lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Ulala - nie neguje oczywiscie tego,ze u Was plastrowanie pomogło,ale nasz chirurg twierdzi,ze to nic nie pomaga , a tylko podrażnia skóre dziecka. U nas niestety sie nie sprawdziło ( próbowałam na polecenie pediatry, potem poszłam do chirurga). Moze dlatego,ze ja dosyć późno zobaczyłam ta przepukline ( chyba jak M miał 6 m-cy).
 
plastrowanie pomogło u córci, teraz syn też ma pępek zaklejony. żadnego podrażnienia skóry córka nie miała, a pępek po plastrach nie wyskoczył.
 
Do góry