reklama

Przeziębienie w czasie ciąży!!

Miewacie dolegliwe bóle kręgosłupa ,a może migrene ,bezsenność, bóle podbrzusza!!Poradzimy so

1. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

Jak wiadomo organizm kobiety w czasie ciąży jest bardzo podatny na różnego typu przeziębienia mi osobiście się ostatnio zdarzyło przez cztery dni leniuchować z wysoką temperaturą i ogólnym osłabieniem!Przeczytałam na jednej ze stron ,że kobieta w ciąży która ma problemy z zaśnięciem czasem z niechęcią do jedzenia i przemęczeniem oraz różnego typu bólami jest bardziej podatna na przeziębienia ja wyszłam obronną ręką na szczęście obyło się bez szpitala ale zalecam dużo snu i herbaty malinowej lub soków aroniowych ewentualnie jeśli ktoś ma dostęp do starych przepisów na kompoty i soki babci polecam super soczek z czarnego bzu jest pyszny i bardzo zdrowy nie każdy wie co to jest wiec mozecie pisać ja podam przepis jak zrobić sok jest w 100% zdrowy i nie szkodliwy pije się go dorabiając z wodą lub wlewając do herbaty jeśli ktoś pije w czasie ciąży bo nie każda kobieta może ,albo inaczej nie każdy bobas w brzuszku toleruje herbatke!!;-)

2. reklama

Poleć forum