reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjmowanie duphastonu

Co tu dużo mówić - starzejemy się :) A do tego mieszanie w hormonach - to już coraz gorzej na nas działa ;-)
 
reklama
A kto powiedział, że nie będzie?
Z wiekiem coraz trudniej o nią, ale dopóki nie zastała nas menopauza, to szanse są :)
 
Mi Zalecono branie duphaston od 15 - 25 dc. Do tej pory cykle były jak w zegarku 28 dc (3 dni po odstawieniu) dzisiaj mija tydzień i nic. Jestesmy w trakcie starań. Od 5 dc do 22 dc monitorowałam swoją owulacje poprzez testy owulacyjne, wszystkie wyszły negatywne (mam stwierdzone PCOS). Na owulacje zlecono mi letrozole (3-8dc). Od 22 dc nie robiłam testów owulacyjnych żeby się nie stresować. Co może być spowodowane tym, że ten okres jeszcze się nie pojawił? Powinnam się martwić? Czy cierpliwie czekać?
 
Do góry