reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

Dołączył(a)
15 Czerwiec 2020
Postów
10
Witam, wiem że tematy były różne przekopałam internet wiem że są lekarze byłam u dwóch ale szukam pocieszenia informacji w czasie oczekiwania na nastepna wizytę. A więc zobaczyłam upragnione dwie kreski 9 dpo potwierdzonej testami owulacyjnymi, USG po owulacji zaraz że była i progesteronem. Termin z om 18 listopada na wizycie byłam 5+6 od razu na dwóch wizytach znaleziony pęcherzyk w jeden dzień 11mm ci pusty na drugim 15 mm po długich poszukiwaniach siusianiu między czasie żeby było lepiej widać. Czy jeśli owualcja się nie przesunęła, 28 od zagnieżdżenia jest szansa na rozwój czegokolwiek? Lekarz nie do końca ocenił co to za kropeczka cykle regularne 28 dni. Z córką na tym samym etapie 6+1 w tym samym dniu po owulacji podobny test i wynik bety a 6+1 był zarodek prawie 0.5 cm i bijące serduszko pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG20230328135611.jpg
    IMG20230328135611.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 246
reklama
Witam, wiem że tematy były różne przekopałam internet wiem że są lekarze byłam u dwóch ale szukam pocieszenia informacji w czasie oczekiwania na nastepna wizytę. A więc zobaczyłam upragnione dwie kreski 9 dpo potwierdzonej testami owulacyjnymi, USG po owulacji zaraz że była i progesteronem. Termin z om 18 listopada na wizycie byłam 5+6 od razu na dwóch wizytach znaleziony pęcherzyk w jeden dzień 11mm ci pusty na drugim 15 mm po długich poszukiwaniach siusianiu między czasie żeby było lepiej widać. Czy jeśli owualcja się nie przesunęła, 28 od zagnieżdżenia jest szansa na rozwój czegokolwiek? Lekarz nie do końca ocenił co to za kropeczka cykle regularne 28 dni. Z córką na tym samym etapie 6+1 w tym samym dniu po owulacji podobny test i wynik bety a 6+1 był zarodek prawie 0.5 cm i bijące serduszko pozdrawiam
Ale czemu masz wątpliwości skoro jest pęcherzyk? Wg wyliczeń na USG masz termin na 19.11 i było wtedy 5tygodni i 5 dni z pomiarów. Przecież się mniej więcej zgadza. 😉
 
Ale czemu masz wątpliwości skoro jest pęcherzyk? Wg wyliczeń na USG masz termin na 19.11 i było wtedy 5tygodni i 5 dni z pomiarów. Przecież się mniej więcej zgadza. 😉
A czy nie powinno już być widać coś więcej niż tylko pęcherzyk ? Lekarz dodał żeby się rodzinie nie chwalić. Z córką ten sam etap i ten sam schemat testów potwierdzenia było już dużo widać razem z serduszkiem
 
A czy nie powinno już być widać coś więcej niż tylko pęcherzyk ? Lekarz dodał żeby się rodzinie nie chwalić. Z córką ten sam etap i ten sam schemat testów potwierdzenia było już dużo widać razem z serduszkiem
Ciąża to nie matematyka. Raz będzie mniejszy zarodek, innym razem większy w tym samym dniu. Trzeba było iść na USG w 7-8tc to byś nie miała wątpliwości. 😉
 
Witam, wiem że tematy były różne przekopałam internet wiem że są lekarze byłam u dwóch ale szukam pocieszenia informacji w czasie oczekiwania na nastepna wizytę. A więc zobaczyłam upragnione dwie kreski 9 dpo potwierdzonej testami owulacyjnymi, USG po owulacji zaraz że była i progesteronem. Termin z om 18 listopada na wizycie byłam 5+6 od razu na dwóch wizytach znaleziony pęcherzyk w jeden dzień 11mm ci pusty na drugim 15 mm po długich poszukiwaniach siusianiu między czasie żeby było lepiej widać. Czy jeśli owualcja się nie przesunęła, 28 od zagnieżdżenia jest szansa na rozwój czegokolwiek? Lekarz nie do końca ocenił co to za kropeczka cykle regularne 28 dni. Z córką na tym samym etapie 6+1 w tym samym dniu po owulacji podobny test i wynik bety a 6+1 był zarodek prawie 0.5 cm i bijące serduszko pozdrawiam
Ja byłam w 4+5 i był całkowicie pusty pęcherzyk 13mm, a potwierdzona owulacja w 12dc, byłam załamana po wcześniejszych dwóch pustych jajach płodowych miałam najgorsze myśli, kolejna wizyta dopiero 7+0, już było serduszko:)
Pozostaje tylko czekać do następnej wizyty, trzymam kciuki ❤️
 
reklama
No mogłam lecz nie jest to takie łatwe po 3 poronieniach a tu człowiek znowu się stresuje
Ja wiem, że nie jest łatwe bo poroniłam 8 razy. Co nie zmienia faktu, że idąc na USG na tak wczesnym etapie musisz mieć świadomość, że nie wszystko będzie tak samo jak w poprzedniej ciąży.
 
Do góry