reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie porada

Razer69gaming

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2018
Postów
477
Czy znacie jakiś sposób aby wzmocnić włosy u 16 miesięcznego dziecka ? Córka na takie dość delikatne włosy, piórka z tyłu , bardzo suche od wycierania. Jakaś odżywka ? Można czymś smarować ? Czasem jak smaruje sobie olejkami to jej lekko przelatuje wtedy są lepsze... Co wy na to ?
 
reklama
Rozwiązanie
U
No skoro napisałaś że stosujesz swoje kosmetyki u dziecka to nie powinnaś tego robić. Tzn inaczej, robisz co chcesz, ale nie udzielaj takich rad bo są szkodliwe.
Mo się wydaje że to nie była rada tylko NAPISAŁAM że JA tak robię. I z tego co wiem mogę pisać na forum co chce i nikt mi tego nie zabroni. Pierwsze słyszę żeby mycie włosów było szkodliwe
To takie specyficzne włoski jeszcze. Ja czymś ten psikalam do rozczesania a tak to po prostu czekałam aż zrobią się normalne ;)
 
Od momentu gdy moja córka skończyła roczek myje jej włosy szamponem wzmocniającym i potem odżywka. Zawsze jej się robił taki meszek z tyłu głowy a teraz jest okey. Nie raz używam mojego szamponu pantene i podcinam końcówki sporadycznie
 
Od momentu gdy moja córka skończyła roczek myje jej włosy szamponem wzmocniającym i potem odżywka. Zawsze jej się robił taki meszek z tyłu głowy a teraz jest okey. Nie raz używam mojego szamponu pantene i podcinam końcówki sporadycznie
Boże, przecież u takich maluchów nie stosuje się żadnych odżywek ani specjalnych szamponów, tymbardziej dla dorosłych, tylko delikatne środki myjące takie jak dla niemowląt. Kosmetyki dla dorosłych są dla dorosłych nie dla dzieci. Z całym szacunkiem ale to chyba najglupsza rada jaką ktoś napisał na tym forum
 
Potwierdzam że zgęstnieją. Mój w tym wieku miał tylko takie meszki z tyłu głowy. Po roku ma tak gęste włosy i tak szybko mu rosną że trzeba ciągle podcinać :)
 
Przepraszam bardzo aktualnie moja córka ma trzy lata nic jej nie jest, żyje. Włoski ma piękne już do połowy pleców i z tego co wiem to napisałam że NIE RAZ stosuje swoje kosmetyki do włosów. A jakby nie można było stosować szamponów i odżywek to by nie było ich dla najmłodszych.Link do: Szampon i odżywka do włosów dla niemowląt i dzieci 200 ml | AURAShop
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Przepraszam bardzo aktualnie moja córka ma trzy lata nic jej nie jest, żyje. Włoski ma piękne już do połowy pleców i z tego co wiem to napisałam że NIE RAZ stosuje swoje kosmetyki do włosów. A jakby nie można było stosować szamponów i odżywek to by nie było ich dla najmłodszych.Link do: Szampon i odżywka do włosów dla niemowląt i dzieci 200 ml | AURAShop
No skoro napisałaś że stosujesz swoje kosmetyki u dziecka to nie powinnaś tego robić. Tzn inaczej, robisz co chcesz, ale nie udzielaj takich rad bo są szkodliwe.
 
No skoro napisałaś że stosujesz swoje kosmetyki u dziecka to nie powinnaś tego robić. Tzn inaczej, robisz co chcesz, ale nie udzielaj takich rad bo są szkodliwe.
Mo się wydaje że to nie była rada tylko NAPISAŁAM że JA tak robię. I z tego co wiem mogę pisać na forum co chce i nikt mi tego nie zabroni. Pierwsze słyszę żeby mycie włosów było szkodliwe
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry