reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje rodzinne film - a rzeczywistosć.

Sali-Mali

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2013
Postów
105
Trochę z innej beczki, czy znacie filmy o relacjach rodzinnych ale nie takie słodko-cukierkowe (familijne) ale bardziej dramatyczne, trudne...takie bardziej życiowe...mi przychodzi do głowy Biały oleander (relacje matka- córka)
 
reklama
"Porozmawiajmy o Kevinie" , ze znakomita rolą Tildy Swinton, Polecam gorąco, każe nam zastanowić się nad "instynktem macierzyńskim" ;-)
 
"bejbi blues" Kasi Rosłaniec
Tak, choć tam relacje nie są zbyt ciekawe po pierwsze, po drugie typowe... a jak już nietypowe relacje to moze tez uwikłanie z Julianne Moore ;) Moze też mloda i piękna? film tylko pozornie o prostytucji nastolatki.
A przede wszystkim królujące teraz w kinach Meryl Streep! Czyli film "sierpień w hrabstwie Osage" - genialny film o relacjach rodzinnych i kobiecych...
 
O dzięki podaliście mi sporo tytułów: Bejbiblues oglądałam, Porozmawiajmy o Kevine - słyszałam,...a an Sierpień to koniecznie... znajomy sztukę widział i tez polecali, no aktorzy tu są świetnie dobrani (Oskarowi) jakby nie patrzeć. ;-)
 
Aktorstwo jest tu na najwyższym poziomie, a jak jeszcze nie byłać to w ten piatek ma być w LUnia w ramach cyklu oczami kobiet, po filmie spotkanie z Hanną Samson.
 
Sierpień w hrabstwie Ossage dobry, aż się docenia swoją rodzinę po obejrzeniu filmu :),
 
reklama
Ja polecam film "Rodzinny facet (The Family Man)" z Nocolasem Cage. Stary film, ale co jakiś czas go oglądam, żeby nie zapomnieć co w życiu najważniejsze :) . Relacja raczej partnerskie porusza (małżeńskie powiedzmy).
 
Do góry