reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozpuszczone dziecko????

To już lepiej mini-mini:tak:
bo faktycznie w cartoon to są demoniczne bajki;-)
a jaką masz możliwość, aby go z kimś zostawić na 2-3 godzinki? albo i dłużej?

żadnej. mąż w szpitalu, rodzice pracują. ale ja kocham z nim być. mnie on nie męczy. fakt,że na koniec dnia wszystko czasem boli..ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.:-):-):-)ale jak Zbylo się śmieje...to nic nie jest zbyt trudne.:-):-)
 
reklama
żadnej. mąż w szpitalu, rodzice pracują. ale ja kocham z nim być. mnie on nie męczy. fakt,że na koniec dnia wszystko czasem boli..ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.:-):-):-)ale jak Zbylo się śmieje...to nic nie jest zbyt trudne.:-):-)

no i to jest piekne:-) wystarczy jeden, slodki usmiech Maluszka i juz jest cudownie:-):-) tak trzymac :tak::tak:
 
żadnej. mąż w szpitalu, rodzice pracują. ale ja kocham z nim być. mnie on nie męczy. fakt,że na koniec dnia wszystko czasem boli..ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.:-):-):-)ale jak Zbylo się śmieje...to nic nie jest zbyt trudne.:-):-)

W sumie szkoda:-(
ale może spróbuj np. jeden dzień w tyg. podrzucić Małego do rodziców i wyjść gdzieś
to bardzo odświeża i naprawdę odpoczniesz
i będzie git
 
Do góry