reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sen niemowlaka

Witam wszystkich:-)
U mnie sytuacja wygląda podobnie, mój synek ma 4 miesiące, przeżyliśmy kolki, i myślałam że jak minie trzeci miesiąc i kolki się skończą, mały będzie spać, myliłam się:no::no::no::no: do tej pory usypiałam go na rękach, teraz w wózku, ale nie zawsze, zaśnie na pół godziny i tak w kółko, najgorsze że przez to jest marudny, zły i płacze, choć nie zawsze. Za to wieczorem nie ma z nim problemu zasypia już o 7, i budzi się o 1 a potem o 5 i nie bardzo chce spać, dla niego dzień się już zaczyna i chce się bawić:-), choć to tez nie jest reguła, te godziny też się zmieniają, ale z nocy jestem zadowolona, w dzień w sumie może zbierze się z 1,5 do 2 godzin snu.
 
reklama
Hej, dobrze ze czytam co tu piszecie bo juz myslalm ze moje dziecko to ewenement. Naczytalam sie w gazetach ze taki maluch przesypia wiekszosc dnia i az sie wystraszylam bo moja mala spi bardzo malo. Ma 2 miesiace a potrafi niespac caly dzien, no moze przysnie na gora 30 minut, haha. pozdrawiam
 

Podobne tematy

D
Odpowiedzi
119
Wyświetleń
5 tys
DominikaIMartyna
D
G
Odpowiedzi
27
Wyświetleń
2 tys
guest-1681834848
G
D
Odpowiedzi
0
Wyświetleń
312
DominikaIMartyna
D
Do góry