reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen

Ewcia1998

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2021
Postów
55
Witam od jakiegoś czasu zauważyłam że córka lubi spać na brzuch dodam że ma dopiero 4 miesiące i nwm czy to normalne czy nie. Starszy spał na brzuchu jak miał ok 10 miesięcy
 
reklama
Witam od jakiegoś czasu zauważyłam że córka lubi spać na brzuch dodam że ma dopiero 4 miesiące i nwm czy to normalne czy nie. Starszy spał na brzuchu jak miał ok 10 miesięcy
Moja odkąd nauczyła się przekręcać sama na boki to śpi na brzuchu, jakoś 3-4miesiace miała . Też się bałam aby przypadkiem się nie przydusiła , ale zawsze miała główkę na bok na szczęście i powiem Ci że to jej ulubiona pozycja do spania. Tylko we wózku śpi na plecach a tak to zawsze na brzuchu (już ma prawie rok), wieczorem przy mleku jak zaśnie mi na rękach i ukaże ją na boku , to zaraz robi siup i na brzuch.
 
A ja sama kładłam na brzuchu do spania. Wiem, że nie wolno, ale jak mała miała 2 miesiące to miała katar i jak leżała na plecach to jej to spływało do gardła i się Krztusiła. Zaczęłam kłaść na brzuchu i już nie mogłam odłożyć inaczej, bo płacz 😅 dopiero jak się nauczyła obracać we wszystkie strony sama (4-5 miesięcy) to jej chyba wszystko jedno jak ją odłożę.
 
Mojego synka zaczęłam kłaścna brzuchu, jak miał 2mce. Bałam się i nie spałam kilka nocy, ale tylko wtedy spał spokojniej i nie wybudzał go odruch moro ("rzucanie"rączkami). I na jedzenie budził się co 3h, a nie co 2h.
 
A ja sama kładłam na brzuchu do spania. Wiem, że nie wolno, ale jak mała miała 2 miesiące to miała katar i jak leżała na plecach to jej to spływało do gardła i się Krztusiła. Zaczęłam kłaść na brzuchu i już nie mogłam odłożyć inaczej, bo płacz 😅 dopiero jak się nauczyła obracać we wszystkie strony sama (4-5 miesięcy) to jej chyba wszystko jedno jak ją odłożę.
Taaak, przy katarze to bora sprawa jak dziecko śpi na brzuchu 😁
 
Do góry