reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siedlce i okolice

Wiesz co ja w Mińsku mieszkam dopiero od 2 lat a lekarzy nie znam, właśnie sama się zastanawiałam ostatnio gdzie jest jakiś, bo w końcu muszę zacząć działać z moją trądzikową buzią. Niestety nie pomogę:( A dziecko mi wyzdrowiało za to ja poległam:(
 
reklama
Witam


Ja przeprowadziłam się miesiąc temu do Siedlec i nie znam praktycznie nikogo:no:Muszę się przyzwyczaić do nowego miejsca a to nie jest łatwe...
Mam nadzieję,że ktoś tu zajrzy i wątek się rozwinie;-)
 
Hej dziewuszki
Ja również z Siedlec, fajnie że jest ten wątek - tylko szkoda że nas tak mało.
 
Mnie niedługo czeka poród, a nadal zastanawiam się nad szpitalem :zawstydzona/y:
Może macie jakieś wskazówki, który wybrać.
 
megida ja rodziłam na starowiejskiej. powiem tak: od lekarzy ciężko się czegoś dowiedzieć. trzeba mieć listę pytań i po kolei pytać, wtedy dopiero mówią cokolwiek. sale spore bo po 5 osób. podobno w szpitalu na poniatowskiego są po 2-3 osoby, ale tak słyszałam od znajomej;-) ogólnie to najbardziej byłam zadowolona z pielęgniarek na noworodkach, miłe babki;-)
 
Anius - dzięki

Troszkę skłaniałam się ku poniatowskiego, bo myślałam że w razie czego, to podobno tam dają znieczulenie. Tylko jakoś trudno znaleść kogoś kto korzystał z tego
 
reklama
Do góry