reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Natt najlepszego"_

nooo ja tam o tym wiem.....jakos tak ciagle na radykalna metode antykoncepcji( czytaj nie tak szybko odwracalna) jakos zdecydowac sie nie moge i jestem na tabsach( cerazette) jakos tak wole miec kontrole nad tym:-Dchoc opinie rozne sa na temat tych pigulek i jakos tak im nie ufam zbytnio:confused: ale mi to nie przeszkadza jakby byla niespodzianka to tez dobrze plakac nie bede hahhaha
no i jakos tak ciezko mi podjac decyzje na przyklad zeby implanta sobie wsadzic na 3 czy 5 lat....nawet moj lekarz sie smial jak zapytac czy juz nie mam zamiaru rodzic bo wtedy mozna pomyslec o innej formie antykoncepcjii:-D ale ja nie zdecydowana noooooooo:baffled:

no nic dziewczynki ide lulu poki cala brygada spi( na szczescie pobudka najwczesniej okolo 9 mnie czeka bo wtedy Victoria dopiero sie budzi:-D)
wiem ze sie tu nie udzielam ale staram sie raz na jakis czas wpadac i zdawac relacje co u nas i fotki wstawiac cobyscie nie zapomnialy jak wygladamy:)

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Hejka!!
Przpraszam miałam napisac wcześniej ale nie mam kiedy:/
Tomek jest bardzo niegrzeczny i już siły do niego nie mam jak by mi dziecko podmienili...Dawidek za to ma kolki czasem trudno go uspokoić bo sam nie wie czego chce....Ogólnie to zdrowi jesteśmy!

Gratuluje wszystkim zafasolkowanym!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D super że tyle maluszków bedzie spokojnych miesiecy życzę !!!
No i dziewczyny zostało mi troche tabletek z czasu ciąży jak by któraś potrzebowała to piszcie chetnie przesle bo mi lezą luteina dopochwowa dufaston-czy jakoś tak i jak się nie myle to fenoterol.Macie moje gg więc piszcie tam bo tam to szybciej zaglądne ja albo maż.Uciekam bo juz słysze maluszka:/ a ja myslałam że pójdę już spac bo padam na pyszczek!!Podziwiam te które mają więcej dzieci!!!!!!!!ja przy moich już wysiadam!!!
POZDRAWIAM!!
 
witaj Malinka,co do niegrzeczności to chyba taki etap tez u naszych maluszków i napewno troszkę zazdrosny o braciszka,chce żebyś bardziej nim sie zajmowała,napewno to trudne przy dwojce,ale po pewnym czasie jak sobie wszystko zorganizujecie i Tomek bedzie czymś pochłoniety wszystko bedzie sie stabilizowac
kolek u maluszka wspołczuje oby mu szybko przeszły,bo sie namęczycie napewno
 
Hej Malinka!
Ja cała w niepewności jak to moja Gabi się będzie zachowywać jak się siostra pojawi na świecie... Mam nadzieję, że zachowanie Tomka to tylko tymczasowy etap i z czasem minie. Pewnie ci przez to ciężko teraz ale z nastaniem wiosny wszystko się ułoży;) Trzymajcie się ciepło;)
 
Witam...tez zadko tu zagladam....
Malinka zycze zeby sie Tomus troche grzeczniejszy zrobil,a Dawidka kolki opuscily......
Moja Karola tez czasem nieznosna-chyba w taki wiek weszly teraz nasze szkraby sierpniowe.....
U nas ostatnio chorobowo bylo,tylko maz sie uchowal zdrowy,a tak my dziewczyny chorowalysmy na calego-mam juz dosyc:sorry:
Aga a ciebie to podziwiam -mama super z ciebie:tak::-)
 
ooo ja zajrzalam dzis:)

ale faktycznie martwy jakis ten watek:-D

a ja pracuje...robie kanapki do lunchow dla dzieci w szkolach;-)od 4.30 rano do okolo 11 czsem krocej czasem dluzej:-Dteraz bede miec 2 miesiace wakacji i wracam od wrzesnia:tak:ciesze sie,bo moge wszystko w domu podogladac pracujac w takich godzinach:-):-)
pozdrawiam
 
reklama
Do góry