reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
A co do prywatnego forum to juz cos wiadomo? Bo pisalam kilka dni temu i cisza
Lista już poszła do administracji, w niedługim czasie będzie dostęp. Sprawdzajcie skrzynkę pocztowa z linkiem [emoji170]
Ja nie czuję jeszcze ruchów lub nie potrafię tego rozpoznać. Ale czekam cierpliwie, nie mam jakiegoś parcia, wszystko w swoim czasie. Jutro jedziemy na małą podróż do Wrocławia pociągiem [emoji6] Wózki też oglądam. Czy nie będzie problemu jak wkleję tu link Allegro żebyście mogły zobaczyć i ocenic czy to dobry wybór? [emoji4] Moja wizyta dopiero 23 marca, juz nie mogę się doczekać,a jeszcze tyle czasu... :)

Pewnie wklejaj link :)
 
Link do: Babyactive LEKKI wózek Mommy 3w1 fotelik PLUM coś takiego znalazłam. Szczerze to jestem kompletnie zielona w temacie co dobre, a co nie. Igunia będzie moim pierwszym dzieckiem [emoji1348][emoji4] może macie jakieś sprawdzone linki z dobrymi wózkami jeśli ten okazałby się niezbyt dobry? [emoji4]

Spoko jest, tylko poszukaj czegoś bez fotelika, bo lepiej dokupić osobno, te łupiny nie mają atestów. Lepiej dokupić osobno, my mamy ten:


Link do: Fotelik Maxi-Cosi Citi 0-13Kg - Ceny i opinie - Ceneo.pl niedrogi a bezpieczny [emoji4]
 
Dziewczęta, wszystkie z Was które napisały mi priv zostały wysłane w wiadomości prywatnej do administracji z prośbą o dodanie do prywatnych Sierpniówek. Jak tylko dostanę info zwrotne, każdej z Was wyślę w odpowiedzi link do wątku 💪
Zgodnie z tym, co napisałam, każda z Was która napisała do mnie wiadomość prywatną, otrzyma w odpowiedzi na wiadomość link do prywatnego wątku, jak tylko administracja potwierdzi nadanie dostępu. Nie, nie odpisuję na każdą wiadomość, ponieważ dostaję ich niemało, ale zawsze wysyłam link kiedy dostęp jest gotowy.
 
reklama
Do góry