reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sikanie na podłogę

Sany

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2019
Postów
252
Hej, mam problem z 14 miesięcznym synem. Już dawno temu przestał sikać podczas zmiany pieluchy, jednak od paru dni jak tylko ściągnie się pieluchę to zaczyna sikać albo biegnie w wybranym przez siebie kierunku i tam sika. Przewijam go już w wannie bo szkoda paneli. Jednak to jak jestem w domu, a co mam robić poza? To jest chwilowe? Jak w wannie zrobi siku to mu mówię, że robi siku i się zawsze cieszy. Podoba mu się chyba oglądanie tego. Może już z nocnikiem spróbować?
 
reklama
Nasz syn zaczął przygodę z nocnikiem szybko, bo jak miał 11m- ale po paru miesiącach udało się tylko z kupką. Kilka miesięcy temu odpieluchowany - rzeczywiście jak widział, że sika, to szybko złapał, że czas na nocnik.
Myślę, że warto spróbować, ale nje nastawiaj sie , ze bedsie na to gotowy..
Choć z opisu wynika, że dokładnie wie, żeby będzie sikał.
Spróbuj nocnik;)
 
Do góry