reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skad jesteście?

Ja jestem z Bemoawa. Na L4 jestem już dość długo. Na początku bylo fajnie, dużo czasu dla siebe. Teraz już mi się nie podoba. Chciałabym wrócić do pracy, ale nie moge bo moja praca zagraża maleństwu. Więc się nudze w domu...
 
reklama
Ja jestem z Ursynowa ...

a co do nudy polecam sprawdzenie najbliższej biblioteki w Warszawie są często bardzo fajnie wyposazone :-)
 
Ja na zwolnieniu dopiero pierwszy tydzień, ale już mi ciężko siedzieć w domu, zwłaszcza, że umowa o pracę wygaśnie mi w dniu porodu i nie mam szans na powrót do pracy.....ale jakoś damy radę :)
 
Etap bibliotki i książek mam już za sobą. Ja nie potrafie siedzieć za długo w jednym miejscu. Mam nadzieje, że mimo tych L4 z waszymi maluchami wszystko dobrze...
Amerie przykro mi z powodu Twojej pracy... ale nie martw się napewno wszytko się ułoży :)
 
Jeśli któraś koleżanka bedzie się dziś nudzić chętie porozmawiam na gg jak coś to zapraszam.
8610084
 
Ja mieszkam w kujawsko-pomorskim,dokładnie Lipno,nie za duże miasto.Leży między Toruniem a Włocławkiem dla rozjaśnienia:-)
 
reklama
Do góry