reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze jak na okres

Sylvia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2021
Postów
188
Dziewczyny powiedzcie czy macie skurcze w podbrzuszu jak na okres?? U mnie zdarzają się niemal dziennie nie są jakieś bardzo intensywne aczkolwiek dziś zabolało trochę mocniej. Mam obawy że zacznę krwawić.. jeszcze nic takiego nie miało miejsca i oby tak dalej ale zastanawia mnie czy też tak macie? W środę będzie równy 6 tydzień idę jutro na bete dla pewności 🙏
 
reklama
A kiedy masz wizyte u lekarza ?? Skurcze nie powinny się pojawiać, chyba że to jest poprosty ból jak na okres ,ale nie skurcze, moze jesteś przewrazliwona i sobie troszkę wkręcasz?
 
A kiedy masz wizyte u lekarza ?? Skurcze nie powinny się pojawiać, chyba że to jest poprosty ból jak na okres ,ale nie skurcze, moze jesteś przewrazliwona i sobie troszkę wkręcasz?
Takie skurcze jak na okres no dosłownie jakby okres miał przyjść za moment,czy przewrażliwiona jestem to napewno tak ale ból jak na okres faktycznie co jakiś czas się pojawia i zaczynam się zastanawiać czy wszystko ok. Lekarza mam w przyszłym tygodniu także na ten moment zostaje mi tylko beta i forum
 
Takie skurcze jak na okres no dosłownie jakby okres miał przyjść za moment,czy przewrażliwiona jestem to napewno tak ale ból jak na okres faktycznie co jakiś czas się pojawia i zaczynam się zastanawiać czy wszystko ok. Lekarza mam w przyszłym tygodniu także na ten moment zostaje mi tylko beta i forum
Jak nie mam plamien czy krwawien ,to ból jak na okres jest normalny , jak idziesz na bete to możesz też progesteron przy okazji zbadać
 
Ja tez tak mam dziś dokładnie jest 5+0 beta z wczoraj dopiero 14. Mam takie jakby skurcze już gdzieś od tygodnia byłam pewna ze okres przyjdzie po prostu wcześniej. Dziś mam 28 dc. Wizyta dopiero 7+3. Wiadomo ze się martwię ale z drugiej strony mój gin odpisał żeby brała duphaston zamiast 2x1 to 3x2.
 
Ja miałam tak samo na początku a potem zaczęłam krwawić i lekarz szybko dal mi duphaston 3x1. Ciąża się utrzymała i mam teraz 5 miesięcznego synka.
 
reklama
takie lekkie bóle w pierwszym trymestrze są normalne, dopóki nie jest to ostry ból i nie ma krwawienia nie ma się czym martwić, to macica rośnie i ma prawo lekko pobolewa, kłuć :)
 
Do góry