reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze przepowiadające

lovefrusciante

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Luty 2019
Postów
35
Od wczorajszego wieczora mam nieregularne bóle brzucha jak na biegunkę (31+6tc), na początku myślałam, że zjadłam coś niestrawnego jednak nie było "efektów" w toalecie. Brzuch miękki, maluch cały czas aktywny. Czy to skurcze przepowiadające? Pierwszy raz dopadł mnie taki ból (nie bardzo mocny ale nieprzyjemny), regularnie biorę magnez, no spa pomoże?
 
reklama
Nie sądzę. Skurcze przepowiadające to napinanie się brzucha od góry macicy, które schodzi w dół. Brzuch robi się twardy. Przechodzi po zmianie pozycji na przykład. Jeśli brzuch jest miękki to no spa nic nie da. W ciąży ból jest normalny. Dopóki nie krwawisz i nie ma regularnych skurczy to wszystko jest ok.
 
Do góry