reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz

Dołączył(a)
4 Maj 2022
Postów
5
Dziewczyny mam pytanie odczuwam pieczenie w pochwie i pojawił się dziwny śluz. Zdjęcie w załączniku. Co to może być?
 
reklama
wybacz ale nie posiadam szklanej kuli. Udaj się do lekarza a nie się pytasz na forum o takie rzeczy...
A po co do lekarza. Lepiej obcych się popytać.
Do lekarza musisz się umówić, pojechać, jak prywatnie to jeszcze zapłacić ...
A tak : pokazujesz ( jakby to nazwać żeby teraz nikogo nie urazić ... ) palce ,, po których przelazł ślimak " i masz poradę za friko od ręki.
 
Wszystko to może być. Śluz niepłodnymi, grzybica, zakarzenie bakteryjne... Polecam wizytę u lekarza skoro masz niepokojące objawy.
P.s idealne zdjęcie do popołudniowej kawy - dzięki.
 
Dziewczyny mam pytanie odczuwam pieczenie w pochwie i pojawił się dziwny śluz. Zdjęcie w załączniku. Co to może być?

Mnie niezmiennie zastanawia co trzeba mieć w głowie, żeby takie pytania zadawać?

Czy jest to coś niepokojącego?


Niepokojący to jest trend leczenia się z obcymi ludźmi w necie.

A po co do lekarza. Lepiej obcych się popytać.
Do lekarza musisz się umówić, pojechać, jak prywatnie to jeszcze zapłacić ...
A tak : pokazujesz ( jakby to nazwać żeby teraz nikogo nie urazić ... ) palce ,, po których przelazł ślimak " i masz poradę za friko od ręki.
Taaaa... Ciekawe czy na receptę też liczy.
 
Wiesz ze wystarczyło opisać? Nie trzeba było wyrzucać zdj...
Najlepiej udać się do ginekologa.. Na wymaz czy masz infekcję bakteryjną czy grzybicza.. Bo sam fakt ze piecze to wskazuje na infekcje..
 
reklama
Abstrachując od tego że raczej malo kto ma ochote oglądać czyjś śluz z cipki to szczwrze mówiąc skoro juz zobaczyłam, wygląda on całkiem normalnie. Trafniejszy już byłby opis, czy są grudki czy ma zapach...z tym że jeśli to infekcja to przed ginem nie uciekniesz...
 
Do góry