reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek temperatury, panika.

Chce_byc_mama_wielu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2019
Postów
4 335
Dziewczyny, jestem jakoś w 5 tyg ciąży. Lekarz nie mierzył pęcherzyka ciążowego. Mierzylam sobie prawie codziennie temp i wynosiła ok 37 stopni. Dzisiaj miałam w dzień 36.4, teraz 36.6. Czy to bardzo źle? Zaczęłam panikowac, bo na tym etapie powinna zostać koło tych 37 stopni. We wtorek robiłam bete 867, progesteron ponad14. Dziś też robilam betę, nie znam jeszcze wyniku, ale boję się że też spada. Czy któraś tak miała z tą temp?
 
reklama
Dziewczyny, jestem jakoś w 5 tyg ciąży. Lekarz nie mierzył pęcherzyka ciążowego. Mierzylam sobie prawie codziennie temp i wynosiła ok 37 stopni. Dzisiaj miałam w dzień 36.4, teraz 36.6. Czy to bardzo źle? Zaczęłam panikowac, bo na tym etapie powinna zostać koło tych 37 stopni. We wtorek robiłam bete 867, progesteron ponad14. Dziś też robilam betę, nie znam jeszcze wyniku, ale boję się że też spada. Czy któraś tak miała z tą temp?
Nigdy nie miałam podwyższonej temperatury w ciąży. Nie ma co panikować.
 
Nie stresuj się bo stres jest dużo bardziej szkodliwy niż ten spadek temperatury ;-) sama niepotrzebnie na początku ciąży co raz sprawdzałam i nerwy niepotrzebne bo różnie z tą temperaturą było często była niska a z ciąża było ok synek zaraz będzie miał rok ;-) To tylko dokladanie sobie zmartwień . Najlepiej nie mierz temperatury to nie jest potrzebne w ciąży;-) Dbaj o siebie nie stresuj się będzie dobrze 🤗 !
 
Ostatnia edycja:
Jeśli w ogóle jest sens kontroli temperatury to ptc, czyli po przebudzeniu o tej samej porze. Takie pomiary jak Twoje nic nie mówią. I nie każda w ciąży ma 37st.
 
Ja miałam może 2 razy podwyższona temp. w 5 tygodniu a tak to normalnie ... nie panikuj bo rozchorujesz się naprawdę ... zgłoś się do lekarza jak naprawdę zle się poczujesz a tak to poprostu ciesz się tym stanem
 
reklama
Noi super i tak trzymaj ja teraz czekam na drugie dzidzi i nauczyłam się nie martwić jak nie ma o co ... na stresy jeszcze przyjdzie pora 😊trzymam kciuki
To Gratulacje❤ ja jedno straciłam, w drugiej ciąży na początku krwiak się wylał, potem też przyprawy... Ale teraz musi być wszystko dobrze. ;)
 
reklama
Do góry