reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Miss kochana powiedz mi do kiedy powinnam dostac @? Niedziele bralam ostatnir tabletki...do tej pory niema @ :/

Przepraszam ze o sobie...nadrobie Was w domku jak bede;-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie no zglupialam .. wczoraj I przedwczoraj sprawdzalam podczas brania kapieli pod prysznicem sluz i okazalo sie as jest rozciagliwy o konsystencji bialka kurzego w wiekszosci przezroczysty no ale wlasnie w nim "plywal " bialy sluz.. to normmalne?? Pierwszy raz to widzialam u siebie .. byl naprawde rozciagliwy mniej wiecej na conajmniej 2-3 cm .. Dodam ze to 18 dc byl wiec okres plodny :|
 
Watpliwosci tak normalny sluz tez taki miewam;-)

Miss boli brzucho i do tego zle sie czuje:/ pewnie wychodzi obiad z pracy:/ bo niedaeno przerwa i jadlam;/
Ja chce juz do domu!!!

Nic jak jutro niedostane to pisze do gina co dalej??!! No bo kurde duphaton bralam zeby szybciej @ dostac...wrrrr
 
Julia: ja na Twoim miejscu też bym zrobiła test :-) np.u mnie z duphastonem było tak,że nawet jak brałam to już mi się zaczynało plamienie zwiastujące @,więc u mnie to nie blokuje @.A teraz zaczęłam brać luteinę i zobaczę jak to będzie.Aczkolwiek widzę dużą różnicę: przy duphastonie co miesiąc czułam się w ciąży,śpiączka nie do opanowania,nawet mdłości no i u mnie ogromne tycie.A przy luteinie czuję się bardzo dobrze,tyle,że chyba mi fałszuje temperaturę w 2 fazie cyklu
 
moim zdaniem to nawet bardzo płodny :-) Chyba,że bierzesz może wiesiołka albo siemię na śluz?To wtedy taki ładny się trochę wcześniej pojawia.A kiedy zwykle masz owulację-którego dnia cyklu?
 
reklama
bo ja np.taki piękny śluz jak białko to miałam w czwartek,plus ból jajników itp.Ale był bardziej rozciągliwy niż 2-3 cm.Więc u mnie to już był szczyt śluzu.A taki jak Ty piszesz to miałam ze 2 dni przed tym,ale też wtedy działaliśmy z mężem.Poza tym ja robię też testy owulacyjne i mierzę temperaturę (na początku to była dla mnie czarna magia) ale jak przeglądam swoje poprzednie wykresy to wszystko mam jak w zegarku z owulacją.Tylko czasem serduszkowania za mało ech
 
Do góry