reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Kurcze, jedyne co mnie przeraża w tym 9 cyklu to to, że jak się nie uda to wskoczymy na dwucyfrową liczbę, a stąd już krok do roku starań 🥺

Pamiętam jak tutaj dołączyłam do Staraczek w zeszłym roku i była tu jedna dziewczyna, której udało się w 11 cyklu i przechodziła na wątek mamusiowy, pamiętam jak pomyślałam sobie, że musiała być bardzo chora albo jej partner i że dla mnie te 11 miesięcy to jakaś abstrakcja i daje sobie 3 miesiące i na pewno zajdę 🤦🏻‍♀️ Jaka ja głupia byłam...
 
Ostatnia edycja:
W poniedziałek będzie 12dpo zobaczymy jak będę się psychicznie trzymać, jak ok to odczekam jeszcze dwa dni do 14dpo 😊
Nawet nie wiesz jak mocno trzymam kciuki ❤️ i to prawda, na samym początku starań wydaje nam się to takie banalne, takie oczywiste jest zajście w ciążę, wystarczy uprawiać seks 🤣 ja od razu po pierwszym nie udanym cyklu spadłam na ziemię, po drugim tak samo, że to chyba jednak nie takie proste 🤣 i teraz będzie 4cs i już tak się nie nastawiam bo im więcej zrobię sobie nadziei tym mocniej obije się o ziemię 🤣
 
Dzis drugi dzien przyjmuje a mam razem 11 dni przyjmowac, rano i wieczorem dopochwowo bo to utrogestan
Oo, też przyjmuje utrogestan. A od kiedy zaczęłaś przyjmować? Ile dni po owu? Bo 11 dni to w zasadzie krótko... Ja będę przyjmować 14 dni bo w piątek jade na betę i jak będzie wynik nie wskazujący na ciążę to odstawiam 😒 chociaż ja mam długie cykle to pewnie dlatego u mnie wychodzi ze to dłużej
 
reklama
Tylko jak tu odpuścić kiedy to pragnienie bycia mama jest tak silne, ze nie da się o niczym innym marzyć 🤔 wiec trzeba walczyć 💪🏻 I się nie poddać! Bo musi nam się udać! Jak długo już się staracie ? Ja liczę na majowa owu o ile zniknie torbielka :/ a że jestem z tych pechowych to pewnie coś wyskoczy innego 🤦🏼‍♀️ Wiec te bociany sprawiły mi dziś prawdziwą radość 🥰
My dopiero na początku starań. Pierwsze dziecko urodziłam bardzo młodo miałam 18lat (planowana zaszłam w 3 cyklu) przez 11 lat czekałam na odpowiedniego partnera nie miałam szczęścia w miłości. I nagle pewnego dnia złamałam rękę w łokciu z przemieszczeniem. Operacja, bolesny czas rekonwalescencji i właśnie będąc w szpitalu po operacji poznałam swojego obecnego narzeczonego. Dziś wspominamy to z uśmiechem to dowód na to że czasem trzeba poczekać, przejść bolesne momenty by trafić na swoje szczęście. :blink: Po 11 latach znów zapragnęłam mieć dzieci. Nie wyobrażam sobie mieć potomstwa z kimkolwiek innym. Mam nadzieję że tym razem się też uda w przeciągu 3 cykli (trzymam kciuki). Czekam nerwowo na okres na razie. Brałam przez 5dni luteinę i teraz czekam na miesiączkę. Na razie mija drugą doba od odstawienia. Trochę się denerwuje bo ostatnio dostałam od razu po odstawieniu. Ale czytałam w internecie że dziewczyny dostają o po ponad 10dniach nawet.:szok: Chciałabym żeby już @ przyszła i odliczać dni do owulacji. Ah ale ja taka niecierpliwa....:zawstydzona/y: Jak to jest u was? Po ilu dniach u was po odstawieniu luteiny/duphastonu występuje u was krwawienie? Ja dziś zaobserwowałam dużo białego śluzu i mam sensacje żołądkowe zupełnie jak przed okresem więc mam nadzieję że na dniach się pojawi....
 
Do góry