reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Oo, też przyjmuje utrogestan. A od kiedy zaczęłaś przyjmować? Ile dni po owu? Bo 11 dni to w zasadzie krótko... Ja będę przyjmować 14 dni bo w piątek jade na betę i jak będzie wynik nie wskazujący na ciążę to odstawiam 😒 chociaż ja mam długie cykle to pewnie dlatego u mnie wychodzi ze to dłużej
Ja przyjmuje od 3 dnia wieczorem po piku do 13 rano, ale przed odstawieniem robie zawsze test, i jak beda kreseczki to nadal przyjmuje, a jak jedna to odstawiam, a potem czekam na @, ktora tak 3-4 dni po przychodzi.
 
reklama
Jakiś spadek formy mam dziś chyba przez tą pogodę 😒 Cały dzień spać mi się chce, do tego jakoś mi zimno, kompletnie nic mi się nie chce robić i najchętniej to bym się zakopała pod kołdrą i przeczekała do wiosny 🙈 Niech już się ładnie i cieplutko na dworku zrobi 😌
 
Jakiś spadek formy mam dziś chyba przez tą pogodę 😒 Cały dzień spać mi się chce, do tego jakoś mi zimno, kompletnie nic mi się nie chce robić i najchętniej to bym się zakopała pod kołdrą i przeczekała do wiosny 🙈 Niech już się ładnie i cieplutko na dworku zrobi 😌
A ja tam lubię jak jest zimno 😁 nienawidzę ciepła 😬

Edit: Może nie ciepła ( bo to brzmi jak bym była psychopatką 😅) ale gorąca, ze względu na moją wadę serca 🙄✌️
 
Jakiś spadek formy mam dziś chyba przez tą pogodę 😒 Cały dzień spać mi się chce, do tego jakoś mi zimno, kompletnie nic mi się nie chce robić i najchętniej to bym się zakopała pod kołdrą i przeczekała do wiosny 🙈 Niech już się ładnie i cieplutko na dworku zrobi 😌
Tez tak się dziś czuje, powieki Mam takie ciężkie... ciagle bym leżała i spała... do tego piersi zaczęły mnie bolec, to chyba @ nadciąga... jeszcze tydzień i zobaczymy czy zdążę zatestowac... pewnie nie
 
Dziewczyny macie jakieś domowe sposoby na wywołanie okresu? Pije napar z kwiatów czarnej malwy i leżę z termoforem na brzuchu. Jejku jaka ja jestem niecierpliwa 🙈 Niech ta małpa w końcu przyjdzie.:baffled:
 
Dziewczyny macie jakieś domowe sposoby na wywołanie okresu? Pije napar z kwiatów czarnej malwy i leżę z termoforem na brzuchu. Jejku jaka ja jestem niecierpliwa 🙈 Niech ta małpa w końcu przyjdzie.:baffled:
wielu się sprawdza zrobienie bety 😹 😹 🙈
a tak serio jeżeli jesteś przed samym okresem to może gorąca kąpiel? :) ale raczej nie ma jakiegoś magicznego sposobu na wywołanie niestety :(
 
Dziewczyny macie jakieś domowe sposoby na wywołanie okresu? Pije napar z kwiatów czarnej malwy i leżę z termoforem na brzuchu. Jejku jaka ja jestem niecierpliwa 🙈 Niech ta małpa w końcu przyjdzie.:baffled:
Ja już czekam od 16.03 żeby przyszła i dalej nic 🤷‍♀️ Wyleguje się codziennie w cieplej wannie, ewentualnie termofor ale mam wrażenie ze nic to nie daje ostatnio
 
reklama
Dziewczyny macie jakieś domowe sposoby na wywołanie okresu? Pije napar z kwiatów czarnej malwy i leżę z termoforem na brzuchu. Jejku jaka ja jestem niecierpliwa 🙈 Niech ta małpa w końcu przyjdzie.:baffled:
I jeszcze zapomniałam 😂 mój mąż ma innowacyjna metodę na przywołanie okresu i twardo wierzy ze to działa 😂 nawet ja nazwał „metoda na ketchup” 😂 podnosi mnie do góry przy przytulaniu i lekko „potrząsa” - dziwnym trafem zawsze działało 😂
 
Do góry