reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Wiecie co ja po owu w zeszłym miesiącu miałam tak :
Senność zmęczenie
Jajniki tak mnie naparzaly że myślałam nie raz że padnę
Apetyt
Czestrze oddawanie moczu
Nudności
Gazy
Cycki bolały na dzień przed @
A test wyszedł negatywny i przyszła miesiączka
Więc wiecie te opryszczka,gazy senność to bym raczej na codzienność organizmu zrzucają nie ciążę😂😂😂
 
Ile kobiet tyle objawów, cel jest jeden miłość i dwie kreski w dniu @
Nie teraz lipiec 💚😘(choć czlowiek zawsze się łudzi)
Od stycznia kiedy miałam dwie kreski (a dwie abrazje) czeka na nie z niecierpliwością
Rozumiem was dziewczyny bardzo dobrze :) tak bardzo chcemy tej ciąży ze już tydzień po mam wszystkie możliwe objawy 😂 w głębi duszy wiem ze to nie jest możliwe ale to gdzieś siedzi tak głęboko ze nie umiem się tego pozbyć :) nie zostaje nam nic innego jak czekać i logicznie tłumaczyć ze te „objawy” to tak naprawde nic związanego z ciąża :)
 
Uprawiajcie seks nie tylko w celach prokreacyjnych [emoji6] nawet jeśli już po owu - co z tego? Jeśli masz ochote to bierz swojego w obroty. Może następnym razem się uda. A może jeszcze nie było owu i akurat z fajnego, niezaplanowanego co do godziny seksu coś się urodzi [emoji6]
A to wiadomo, że po dniach płodnych też się kochamy ;) nie siedzę z kalendarzykiem w ręku (no dobra, siedzę), ale nie uprawiam seksu tylko w te dni, w które jest szansa na zapłodnienie.

Ale macie rację, nie ma co czytać. Po prostu przychodzą takie dni jak dziś kiedy się niecierpliwie.
 
Rozumiem was dziewczyny bardzo dobrze :) tak bardzo chcemy tej ciąży ze już tydzień po mam wszystkie możliwe objawy 😂 w głębi duszy wiem ze to nie jest możliwe ale to gdzieś siedzi tak głęboko ze nie umiem się tego pozbyć :) nie zostaje nam nic innego jak czekać i logicznie tłumaczyć ze te „objawy” to tak naprawde nic związanego z ciąża :)
Cudownie byłoby czasem móc zamienić myśli w rzeczywistość!
Wiem, że to niemożliwe, wbrew pozorom 😉
Czasem liczę na samospełniającą się przepowiednię. Więc: Obyśmy wszystkie, jak tu jesteśmy, zobaczyły niebawem 2 kreski. I żeby wszystko było dobrze. Taka przepowiednia. A co 😃
 
reklama
Rozumiem was dziewczyny bardzo dobrze :) tak bardzo chcemy tej ciąży ze już tydzień po mam wszystkie możliwe objawy 😂 w głębi duszy wiem ze to nie jest możliwe ale to gdzieś siedzi tak głęboko ze nie umiem się tego pozbyć :) nie zostaje nam nic innego jak czekać i logicznie tłumaczyć ze te „objawy” to tak naprawde nic związanego z ciąża :)
W udanym cyklu nie mialam żadnych objawów ciążowych, no moze.procz zmeczenia, ale rownie dobrze moglo to byc po pracy takze zazwyczaj szczesliwy cykl nie ma objawow
 
Do góry