reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się🥰

Hej Monika 🙂 Jesteśmy z mężem w podobnej sytuacji. Staram się nie nakrecać ale jak już sobie coś postanowię to wszystkie myśli zawsze skupiają się na "wykonaniu zadania". Wiem, ze to nie do konca jest dobre. Próbujemy od 3 cykli. Narazie nie martwię się za bardzo, ze jeszcze nie wyszło ... dajemy sobie roka na luzie ale nie ukrywam, ze gdzies tli się myśl, że trochę goni nas czas. Martwię się też trochę tym, że większość moich znajomych ma duże problemy z zajściem w ciążę, że w dzisiejszych czasach nie jest to takie proste.
iz00lka statystki zawsze mnie uspokajają 😁 Pocieszające jest to, że jednak tym 80% par się udaje 🥰
Zaraz przyjdą długie zimne wieczory to I nam się uda 😁
 
reklama
Cały czas czekam. Niby dzisiaj mam dostać. Narazie bolą mnie tylko piersi ale u mnie to normalne przed okresem. Jakos nie mam wielkich nadziei, że się udało.

Kto wie może tym razem Twój cykl będzie szczęśliwy 😊
 
reklama
Do góry