reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
u mnie podekscytowanie, 17 dc, usg pokazało pęcherzyk 16 na 14 mm, dr stwierdziła że owulacja mozę być za 2, 3 dni. Moje cykle ok 32. Test owu blada jasna kreska. Mam jajniki w obrazie takie policystyczne, więc mówi żeby nie marnować okazji i próbować. JA nie mam żadnych badań przed, mam nadzieję że to nic złego.
endometrium 7,27 mm to ok?
 
u mnie podekscytowanie, 17 dc, usg pokazało pęcherzyk 16 na 14 mm, dr stwierdziła że owulacja mozę być za 2, 3 dni. Moje cykle ok 32. Test owu blada jasna kreska. Mam jajniki w obrazie takie policystyczne, więc mówi żeby nie marnować okazji i próbować. JA nie mam żadnych badań przed, mam nadzieję że to nic złego.
endometrium 7,27 mm to ok?

Ja miałam Endo niecałe 3 mm i dostałam dupka więc Twoje jak najbardziej ok:)
 
Witam . Chciałabym zapytać o radę , chociaż łudzę się że może okaże się że któraś z was była w podobnej sytuacji. To mój pierwszy miesiąc starania się z testami owulacyjnymi . Mam cykle 26 dniowe regularne jak w zegarku . Pierwszy test owulacyjny zrobiłam w 9 dniu cyklu i był negatywny , następnego dnia już pokazały się dwie kreski z czego ta testowa była grubsza od kontrolnej. I przyznam się że jak ostatni głupek robiłam te testy do dziś i codziennie wychodziły pozytywne. Dziś mój 27 dc powinnam dostać @ a Tu ani widu ani słychu . Test owulacyjny z dziś załączam - niestety dwa testy ciążowe płytkowe zrobione o 13.30 wyszły negatywne .
Boje się że coś jest ze mną nie tak .

PS. W razie co proszę o wyrozumiałość ale potwornie się stresuje.
Od 9 dc było przytulane
 

Załączniki

  • C0ED690F-CE58-40F8-97A7-781C2D45939B.jpeg
    C0ED690F-CE58-40F8-97A7-781C2D45939B.jpeg
    882,2 KB · Wyświetleń: 70
Witam . Chciałabym zapytać o radę , chociaż łudzę się że może okaże się że któraś z was była w podobnej sytuacji. To mój pierwszy miesiąc starania się z testami owulacyjnymi . Mam cykle 26 dniowe regularne jak w zegarku . Pierwszy test owulacyjny zrobiłam w 9 dniu cyklu i był negatywny , następnego dnia już pokazały się dwie kreski z czego ta testowa była grubsza od kontrolnej. I przyznam się że jak ostatni głupek robiłam te testy do dziś i codziennie wychodziły pozytywne. Dziś mój 27 dc powinnam dostać @ a Tu ani widu ani słychu . Test owulacyjny z dziś załączam - niestety dwa testy ciążowe płytkowe zrobione o 13.30 wyszły negatywne .
Boje się że coś jest ze mną nie tak .

PS. W razie co proszę o wyrozumiałość ale potwornie się stresuje.
Od 9 dc było przytulane
Ja też mam cykle 26 dniowe i u mnie owu jest 12 dc tak myślę a kochalismy się dwa dni przed owu. Tak zaszłam w pierwszą ciąże. Szanse są duże trzymam kciuki
Zrób test z rana z pierwszej wizyty w toalecie. Wiadomo @ zawsze może się spóźnić a to że stresu i w ogóle.


Fiddlee GRATULACJEEEEE [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji122][emoji122]
Mi9


Ola witaj moja kezanka miała podobnie jak Ty. Lekarz jej kazał odstawić mała od piersi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry