reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę

Cześć dziewczyny jestem tu nowa i potrzebuje porady staramy się z m o dzidziusia wczoraj rano gdy robiłam siusiu na papierze zobaczyłam śluz podbarwiony krwią dzisiaj na wkładce lekkie brunatne plamienie nie boli mnie brzuch ani nic jestem 7 dni po owulacji a okres powinnam dostać za 6 dni nigdy tak wcześniej nie miałam proszę o poradę
 
reklama
Dziewczyny!
Postanowiliśmy z mężem, że zaczynamy starania o dzidziusia. trzymajcie prosze kciuki
Mam nadzieje, że znajde tu duzo ciekawych informacji. To bedzie moje pierwsze dziecko, juz się ciesze :)
 
A tu trochę o mnie...
Hej dziewczyny :-) jestem tu nowa (stara) ;-) 6lat temu urodziłam córcię i na tym forum wspierałyśmy się z innymi mamuśkami. Teraz, z nowym partnerem, staramy się o dzidziusia około 10 mies. z przerwami. Niby już raz to przechodziłam a teraz wariuję ;-) Już bardzo bym chciała maleństwo. W październiku wydawało mi się że może już ale niestety... Teraz znowu się zastanawiam. Objawy - bolesność sutków, mdłości, osłabienie. Od około października PMS mi właśnie robi psikusy i mam mdłości, nigdy wcześniej tak nie miałam przed@ więc teraz częściej się nad tym zastanawiam. Próbuję nie myśleć, zaczekać do niedzieli - wtedy ma przyjść@, ale nie mi to nie wychodzi ;-) częściej mam teraz mdłości, wczoraj pobolewał mnie brzuch (raczej kłucie, ciągnięcie a nie jak na okres) a teraz może nieznacznie częściej biegam do toalety - przy pierwszej ciąży biegałam co pół godziny i to był mój pierwszy objaw oprócz mdłości. Sama już nie wiem czy sobie wkręcam, czy tak jest... Testu robić nie chcę bo przy pierwszej ciąży robiłam test w sobotę i nie wyszło nic, a w środę już miałam silne objawy ciąży, ostatcznie zrobiłam w niedzielę (wtedy już chyba ze 2 dni po terminie spodziewanej @) i były 2 krechy.
 
I jak dziewczyny czy którejś z was się udało zafasolkować? My z mężem już staramy się pół roku o dzidziusia i mam nadzieję że teraz się udało czekam na @ ma przyjść w niedzielę
 
reklama
Hej dziewczyny co tam u was ja jestem właśnie po hsg co o tym myślicie Po podaniu kontrastu uwidoczniono zarys jamy macicy częściowo przegrodzonej o regularnych ścianach i równomiernym zacienieniu.
Kanały jajowodów wypełniły się kontrastem na całej długości,środek cieniujący obustronnie przedostał się do jamy otrzewnowej,po stronie lewej z opóźnieniem w skąpej ilości.
 
Do góry