reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Straciłam 4 ciąże, zakładam blog.

Ja na acardzie jestem od owulacji, więc w sumie tak jakby od samego poczatku ciąży. Od pozytywnego testu dorzucilam luteine pod jezyk bo miałam. Ona mi na pierwszym badaniu wypisala heparyne i tak kupiłam neoparin bo tańszy..80zl za opakowanie 10 strzykawek 0,4ml. Zastrzyki robi mi mąż...ale nie powiem jest to dla mnie straszne...jeden potrafi nie boleć a inny czuje znowu kilka dni. Moja wizyta w piątek, też mam mega stresa czy zobaczę w końcu zarodek... Czy się wszystko dobrze rozwija.. Wtedy spróbuje ją zagadać o tą refundacje:) powiem Ci ze mega się boje.. Niby jak jest pęcherzyk ciążowy i woreczek zoltkowy to wtedy można wykluczyć puste jajo...wiec tak się modlimy aby już w piątek był zarodek i serduszko...:) myślę, ze3 wtedy powinno być jakoś początek 7 tyg...

Koniecznie daj znać po wizycie
Wiem co czujesz z tym stresem :/ ja choć staram się być dobrej myśli i nie dopuszczać tych złych, ze sytuacja może znowu się powtórzyć to zawsze coś w tylu głowy siedzi
 
reklama
Do góry