reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strialys - opinie

majli

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Maj 2019
Postów
18
Hej mamusie, nie jestem tu zbyt długo natomiast widzę, ze zawsze staracie się pomóc jakąś dobra radą. 5 miesięcy temu urodziłam mojego okruszka i teraz jako, ze mały nie daje mi zbytnio nawet szybko umyć to jeżeli już mam ten czas mycia to chcę chociaż coś dobrego klepach na rozstępy dopóki nie są białe. Poszukałam trochę i znalazłam strialys. Czy ktoś może mi powiedzieć czy ten krem działa dobrze? Będe wdzięczna za wszystkie informację.
 
reklama
Nie spodziewałam się tego kremu tutaj, ale faktycznie jest taki. Mam i korzystam. Akurat tak jak robisz po prysznicu to ok, ale lepiej chwile poczekać. Druga sprawa, że fajnie by było też robić sobie peelingi, żeby krążenie było jeszcze mocniejsze. Co do samego kremu to jest bardzo ok. O ile nie masz białych rozstępów to na spokojnie powinien sobie z nimi poradzić. Przy mnie wystarczyło jakoś ok kilkunastu dni bym widziała, że się dzieje na plus.
 
A to dobrze o tym słyszeć :D Trochę mnie uspokoiłaś, bo czas tyka i w sumie trochę się boje, ze przegapię okazję na to by w ogóle zniknęły, bo jakoś nie bardzo mi się widzi paradować z takimi bruzdami. Ten skład to faktycznie jest taki naturalny jak go przedstawiają, bo w sumie nie chcę się truć po ciąży, a też jeszcze jakiś czas będe karmiła.
 
INCI: Aqua, Propanediol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Algin, Hedera Helix Leaf Extract, Artemisia Abrotanum Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Panax Ginseng Root Extract, Uncaria Tomentosa Extract, Lecithin, Propylene Glycol, D-panthenol, Sorbitol, Trilaureth-4-phosphate, Silk Amino Acids, Citric Acid, Caffeine, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citrus Nobilis Peel Oil, Citrus Bergamia Peel Oil, Aniba Rosaeodora Wood Oil

kofeina pobudza krążenie na pewno, żeń-szeń - wzmacnia skórę, ruszczyk kolczasty uszczelnia naczynka, bluszcz ujędrnia skórę.... tak na szybko znalazłam to co jest w części kremu :)
 
to moja siostra go używa, wiem bo nawet mnie poprosiła żebym jej strialys zamówiła bo ona tak niekoniecznie lubi online zamawiać a z tego co kojarzę tylko w internecie można kupić, po ciąży jej się wzięło na dbanie no i wiadomo rozstępy wyszły na brzuchu ale jak byłyśmy jakoś ostatnio nad zalewem w strojach kąpielowych to nie widać prawie nic, serio a wiem że ona nic innego nie stosowała, zdrowo się zawsze odżywiała ale masaży do tego ani nic nie robiła więc no musiało samo to pomóc i fakt że szybko zaczęla działać ale to też dzięki temu że tam nie ma chemii i mogła dość szybko po urodzeniu się smarować
 
No to jej tylko pogratulowac jak nie miała rozstępów, ja musiałam od poczatku ciąży robić cuda na kiju, zeby nie mieć i w sumie pojawiło mi się kilka takich sznyt, ale zeszły bo dalej sie smarowałam :)
 
No ten skład wygląda naprawdę dobrze i chyba też sobie to sprawdzę. Tym bardziej warto ten Strialys w ogóle używać w okresie ciąży, bo ma dobry naturalny skład
 
Striayls bardzo bardzo dobry. W ogóle kremy na rozstępy są świetnym pomysłem, bo nie zabierają dużo czasu tak jak mówisz, bo po prostu po myciu wystarczy pobalsamować ciało i tyle. Reszta sposobów jak jakieś szczotkowania czy masaże zdecydowanie jest dużo bardziej czasochłonna
 
reklama
Ja używam na co dzień również tego kremu. Na początku chciałam się smarować kolagenem, bo to mi na jakimś forum polecano, ale finalnie skończyłam na tym, że kolagen piję, a smaruję się już kremem typowo na rozstępy.
 
Do góry