reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stulejka synka

reklama
Ja to wbiłam sobie do głowy że po takim zabiegu będzie miał jakieś kompleksy.. że ma innego siusiaka.. szczeże,, nawet nie wiem jak mu to wytłumaczyć
Mi się to nie podoba i nie chce mu robić niepotrzebnych kompleksów.

Hmm spotykałam się z wieloma obrzezanymi mężczyznami i nie zauważyłam aby mieli kompleksy z tego powodu.
Moja statystyka jest raczej dość słaba, ale w łóżku wypadali lepiej niż Ci nie obrzezani, ale wiadomo. Każdy ma inne preferencje :)

Niemniej jednak pamiętajcie, że większość naszych kompleksów wynika z wmówienia nam ich przez rodziców ;)
 
Też miałam z tym doczynienia :), W pierwszej chwili byłam trochę zdziwiona trzemu tak ma, W sprawach łóżkowych czegoś takiego nie zauważyłam, choc wiem ze obrzezanie niby przedłuża stosunek i zmniejsza szanse na jakies infekcje.. Nie wiem chyba jestem już stara 🙃 nie dzielę penisy na ładne i nie ładne, i który pobudza prędzej
 
Ostatnia edycja:
A ja wspomniałam, jak pytałam swojej mamy o tych sprawach stulejki co ona o tym wie, i robiła (mam brata), odpowiedziała a co to znaczy stulejka 🙂To jest nigdy mu tam nic nie robiła, i była bardzo zdziwiona że w tym wieku już coś tam ma schodzić
Ale to nie ma schodzić, po prostu maluchowi lekko się to przesuwa 🙂
 
reklama
Ci koledzy z klasy też mają rodziców - dzieci nie rodzą się z uprzedzeniami :) i z chęcią wyśmiewania innych np. z powodu koloru skóry czy np. długich włosów u chłopca
Nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie jestem w stanie odpowiadać za metody wychowawcze innych ludzi i wolę synowi oszczędzić oszczerstw, które miałyby padać w jego kierunku. Ja mogę mówić, że jest najcudowniejszy, ale opinia rówieśnikow często jest ważniejsza.
 
Do góry