reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
vinga- lekarz twierdzi,ze wapnia, no chyba, ze to przypadek,a wapnia z czym innym zjadala za duzo (teraz na lekach mala jest)... a nasz pediatra tak wlasnie powiedzial- jogutr naturalny i mus owocowy dodac:tak:
 
Na stronie danonków pisze że podawać po konsultacji z pediatrą, kiedyś pamiętam że wiek był okreśony 3 lata (jak jeszcze średniak był mały, pamiętam bo pediatra nie kazała mu podawać inne serki były ok, a ten nie) teraz też widzę na ich stronach nowość serek pierwssy od 10 - go miesiąca, ale nie znam go.
A co myślicie o deserkach jogurtowych w słoiczkach dla niemowlaków? Tak ostatnio dla spróby kupiłam czy młody będzie jadl - nawet smakowało mu, choć on nie lubi owoców. Ale taki słoiczek stoi sobie w sklepie nie w lodówce, ma datę ważności dlugą jak inne słoiczki ... Dziwne nie?
Ja uwielniam jogurt z cynamonem i miodem, dzieci moje duże też. Można tez jabłko zetrzeć, albo owocki maliny np i posypać płatkami owsianymi albo musli... Mniam
 
słoiczki dla dzieci i tak samo te jogurciki typu nestle też bez lodówki stoją... moim zdaniem to samo za siebie mówi. ;-) wolę dać kawałek banana w łapkę :p a mój jogurcików i tak nie może więc nie mam problemu :-p
 
kaczuszka- ja taki sloiczek gerbera "jogurt z owocami" kupilam na probe. Arkowi smakowalo bardzo, ale teraz juz bede tylko mu dawac domowe deserki, czyli musy owocowe + jog naturalny:tak:

i jeszcze pytanie- jak alergia na nabial moze sie objawiac? tylko wysypka?
 
Ostatnia edycja:
Kasia u nas wysypka takie suche place + zielona płynna kupa + śmierdzące bąki. to wszystko od nabiału, nawet śladowa ilości zjedzone przeze mnie powodują takie objawy :(
 
reklama
Do góry