reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

dzieńdoberek!

dziecięcie ukończyło 2 klasę, kniżki w nagrodę dostało i voila!:)

ja też mam smak na placki! coś jest na rzeczy znaczy:) tylko trzeć nie chce się mi ziemniaków...bym pragnęła thermomix mieć...oj, jak bym pragnęła

olich - jojcz nam, jojcz, jak mus jest, ale życzę by nie było:)

Milusia - zazdroszczę jak nie wiem co! miłej pracy!

Anisen - trzymam kciuki za kolejnego dzieciaczka w rodzinie:)

Anbas - u nas zawsze pizza i chipsy...rz w roku można:) raz nawet pizza zamiast tortu była, ze świeczkami:) - wtedy przynajmniej zjedli...
 
reklama
Ahoj :)

Deszczowo na Jurze, brzydko, a fe! Ja u mojego mężczyzny siedzę przez cały weekend, on w pracy, ja nie mam co robić, nudno troszkę, ale zaraz na szczęście jadę do Czeladzi na delikatną kawę z moją przyjaciółką, z którą się lata nie widziałam (3 miesiące ;P) bo była w Portugalii.

Psikam jak szalona, codziennie o 3 w nocy - budzę się, psikam z 10 razy, katar okropny i dalej śpię. Jakoś dziwnie zaprogramowana jestem. Tak samo jest co noc! :)
 
Melduje sie i ja:)

Inomama ja wczoraj na obiad robiłam placki po węgiersku:-) Mam robota, wiec nie tarłam , bo jakbym miała trzec to bym pewnie nie robiła .

Moj syn przyszedł z przedszkola i oznajmił , ze jesli bedzie brat to tylko pod warunkiem ze na imie damy mu Filip :) Ale jeszcze lepiej by było aby ten brat nie był dzidziusiem tylko "taki dorosły " jak Nataniel :p

Dziś nie mam weny ani pomysłu na robienie obiadu . póki co idę zjeśc krupnik :-D
 
Aaach wakacje :) nie narzekam bo nie pracuje szkołę też skończyłam leniu****e ale jakie to było piękne uczucie jak po spowiedzi się z sali wychodziło :) ja dzisiaj zrobiłam zupkę pieczarkową, a mój R zamówił sobie pizzę farsz już gotowy ale ciasto trochę później tak sobie rozciełam palucha że w stopach prąd poczułam :szok:

Jakaś cenzurka nad słowem " le-niu-chu-je" ciekawe czemu :)
 
Hej lasencje!


Ja wczoraj ugotowałam na dzisiaj pysznej zupy pomidorowej, ale mi pycha wyszła. Z córą zjadłyśmy też pełny gar fasolki szparagowej, ale pyszota. Ja identycznie jak Wy mam odruch wymiotny jak widzę mięso, nie jadłam już X czasu. I nie zanosi się póki co! Ale fajowsko, że jutro weekend, siedzę w robocie i się cieszę z tego powodu.

Blanka - ja też jestem po cesarce:) Bo to Ty chyba pytałaś. Napisz kochana nam przepis na placki po węgiersku.
Ikasia udanych zakupów
Agagsm strasznie szybko udało Ci się oduczyć córcię. Gratulację. Tylko u mnie najgorsze jest to, że nie jestem z nią sama bo pracuję i ciężko tak to wszystko zorganizować, ale muszę jakoś. Właśnie zrobię tak, że zdejmę pampki i niech się dzieje. Trudno najwyżej będę latać ze ścierką. Chyba najłatwiej od razu, póki lato jest.
Diablica zdrówka dla córci
 
Hej kobitki :)
Widzę, że nie tylko ja mam brzyda na mięso (na wędliny zresztą też), to pocieszające, że nie jestem sama. Mam argument, bo już mi jojczą niektóre osobniki, że przecież powinnam :)
U mnie niestety znowu dołek, bo od dwóch dni latam do rygi, a naiwnie myślałam, że to już za mną...
W czwartek idę na USG, będzie już 12 tydz., więc będzie co pooglądać :happy:
 
cześć dziewczyny,
nie było mnie u was chyba ze 3 dni i nie jestem w stanie ogarnąć :) zaczynam dziś 14 tydzień i strasznieeeee się z tego cieszę, a jeszcze bardziej się cieszę, że jeszcze tylko w poniedziałek do pracy i od wtorku urlop, góry, synuś, spacery - oby tylko pogoda dopisała :)
 
Diablica ja też starsznie wyczulona na zapachy jestem ! Perfumy na które wcześniej miałam hopla po prostu mi smierdzą . Mąż nawet w mojej obecności wypsikać sie nie może ! Zresztą prawie wszystko "brzydko pachnie ":szok:

Anisen trzymam kciuki za bratową i oczywiście za Twoje USG .

_Hope Placki po węgiersku to normalne placki ziemniaczane tylko duże, smażone na całej patelni:) Na to sos jak kto lubi ja często robie z mięsem np gulaszowym , papryka, cebulka , zaprawiony koncentratem :) A czasem po prostu kupuje jakiś fix do gulaszu i tym fixem zaprawiam - wiem niezbyt ambitne :) I na koniec już na tależ na placka i sos daję troszkę śmietany , do tego jakaś surówka i dobry obiadek !

A zapomniałam, _Hope miałaś cc . Powiedz mi , czy miałaś juz rozmowe z lekarzem o tym jak teraz bedziesz rodzić ?
 
może to dziwnie zabrzmi, ale chciałabym chociaż raz poczuć co to są ciążowe mdłości, nie miałam nic, ani teraz ani w pierwszej ciąży. chwilami to się zapominam, że w ogóle w ciąży jestem :)
 
reklama
Zawodowa zazdroszczę ! Mnie wymęczyło okropnie ! Pierwsze tygodnie leżałam , wymiotowałam , nie mogłam jeść, mdłości cały czas nieustannie - dlatego w coś takiego jak poranne nudności nie wierze!

Antinetka ja wędliny do tej pory jeszcze nie miałam w buzi a to już 13 tydz . ogólnie pieczywo jem sporadycznie . Na kolacje jem jogurty albo owoce . Teraz aktualnie codzien na kolacje fasolka szparagowa albo bób . Nie wyobrażam sobie kanapke zjeść :szok:
 
Do góry