reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
My mieliśmy epidemię zapalenia spojówek - przywlókł mąż, zaraził Ignasia, Ignaś mnie - na szczęście przeszło łagodnie, praktycznie po pierwszym dniu stosowania kropli już było ok :tak:
Tosię ominęło i to mnie cieszy najbardziej :-D



A mnie się cały dzień micha cieszy, bo dostałam się do kampanii na streetcomie i przyszły mi dziś dwie puszki mleka NAN, jeszcze przyjdzie jedna ze stronki Nestle (też do testowania), więc prawie miesiąc żarcia za darmo :-D
 
Mommy brawo :) a co były problemy z brzuszkiem czy nie smakowało?

Megami, Doggi zdrówka :*


Nulini dobrze ze krople szybko pomogły, Tobie to dobrze z tymi kampaniami! Ja się zgłosiłam do testowania jakiejś serowej przekąski [emoji14]


U nas ok młoda wczoraj 8 miesięcy skończyła a w piątek znalazłam pierwszego ząbka ;-) ładnie przeszła tego zęba jak Nina mam nadzieje ze z resztą równie gładko pójdzie




Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 
Megami zdrowia dla rodzinki :) Doggi Tobie również :)

A my dzisiaj byliśmy na bilansie i jestem prze szczęśliwa :-D Młody przez 2 tygodnie przybrał 300 g w końcu waga ruszyła !!! Przez 2,5 miesiąca przybrał tylko 650 gram przy czym przez ostatni miesiąc ani grama. Leczenie przynosi rezultaty :-)
 
Hej!

Dawno mnie nie było. Nie miałam tel z nerek Ale już mam;)
Nadrobić nie dam rady, ale postaram się ogarnąć i częściej bywać.

My już po ślubie i po chrzcie :) Robs ma 5 ząbków. Dziś była ostatnia wizyta z piosenkami, wszystko Oki :)
 
Zdrówka dziewczyny, nas odpukać choróbska omijają.

Femme nie smakowało nic... A od tygodnia równego co mu nie dam na obiadek to je :tak: Kupuję z hippa obiadki i smakują, sama próbuję i muszę napisać, że spoko są :)

Od 3 nocy na brzuszku tylko śpi :)


Agulqa no to witamy w klubie mężatek :D


Dziewczyny na MMR szczepicie normalnie , nie obawiacie się tego szczepienia?
 
U nas też choróbska,mąż i Jagoda przeziębieni.ja zmeczona jestem,przez katar ma£a słabo śpi.a do pracy chodzic trzeba.zębów nadal brak.kupiliśmy dywan do salonu i Jadźka śmiga szybko.
 
Mommy, u nas MMR dopiero jak dziecko skonczy rok. Kiedy w Pl sie szczepi?

U nas noc calkowicie do bani, potworzasty plakal, mial goraczke a rano patrze mu 4 zebole na raz wyszly. Mamy juz dwojki :) nam nadzieje, ze teraz troche zluzuje I da nam zyc.
 
reklama
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było ale sporo się u nas działo nie miałam głowy.
Tak jak Agulqa jestem już po ślubie i chrzcie ( 19.09) :) tak że Agulqa gratulacje dla was :)

Tymek rośnie jak szalony waży jakies 9,5kg. Ostatnio złapał jakieś przeziębienie ale dostał syrop na kaszel, inhalacje z soli na katar i już mu przechodzi :)
Cały czas kp ale dostał ostatnio mleko z butlki i wypił jakieś 100ml tak że mam nadzieje że niedługo się odstawi - budzi się w nocy tak jak się budził 3-5 razy i kurde nie mogę się doczekać aż będę mogła się napić % dla zrelaksowania - ja tak jak Nulini od porodu nie przespałam ani jednej nocy..
Młody raczkuje, wstaje przy wszystkim przy czym sie da, stoi już nawet trzymając się tylko jedną ręką - szalony jest i sie puszcza wierząc że nadal będzie tak stał a to oczywiście kończy się zawsze upadkiem (na szczęście ląduje na tyłku ;)).
Jeśli chodzi o przewijanie i ubieranie to u nas też hardcore - ale sprawdziły się u nas pantsy wygodnie sie je zakłada na wiercące się dziecko :)
Z jedzeniem nie mamy problemu wszystko co dostanie do ręki ląduje w buzi :) ma 6 zębów i lubi gryźć.
Gaworzy mówi dadadada, tatatata i ze dwa razy wyszło mmmammma ;)
Rozwija się pięknie - jedyny problem jaki mamy to że zasypia tylko na rękach (przy cycu) lub przytulony - jak to jest z zasypianiem u was?

jeśli chodzi o @ to ja pierwszy po porodzie dostałam w dzień matki, później miałam przerwę aż do września (ale przecież po porodzie to normalne że @ jest nienormalna ;))

zdrówka dla wszystkich chorowitków!
 
Do góry