reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Matule kiedy dawać camilie? Mały strasznie wsciekniety. Żel nie pomaga bo nie daje sobie wsmarowac. Aż buzia trze o wszystko z tego nerwa

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dzień dobry , mlody obudziil mnie o 5 na butle a teraz pojechał z tata na miasto na zakupy i ... Zostalam sama z psem tak dziwnie nie mogę sie oswoić [emoji23]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Dzień dobry. Moje Dzieciaki serc nie mają [emoji20] spanie w czwórkę mnie przerasta, wstaje cała połamana...

Beti dawaj kiedy uważasz za słuszne, nie ma jakiegoś złotego srodka.
Ja dawałam Starszakowi jak miał nerwa, na którego nie pomagało noszenie ani nic innego ;-)
 
Dzien dobry :)
I ja mam fb jakby co :)
Moj mąż wczoraj zabral malego na spacer kolo bloku wiec moglam sie polozyc itp. ale ja oczywiscie durna od okna do okna i o, juz chyba tak zostanie :)
 
Dzien dobry :)
I ja mam fb jakby co :)
Moj mąż wczoraj zabral malego na spacer kolo bloku wiec moglam sie polozyc itp. ale ja oczywiscie durna od okna do okna i o, juz chyba tak zostanie :)
To samo mam. To minie prawda?

Dzięki dziewczyny dziś kupie to cudo, bo jest naprawdę słabo.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Witam w ciszy i spokoju :) Mąż na spacerze z małą to aż dziwnie cicho :D Ja też się już nie spinam co ma umieć a co nie. Fajnie by było jakby tak wszystkie dzieciaki dorastały książkowo, ale po to każdy z nas jest inny, żeby tak zostało :)
Do fb też się podpinam, chętnie poobserwuje was od drugiej strony hehe :p
Maja ja do uszu nie używam nic. Od początku uszka moczone gdzieś przypadkiem przy kąpieli, to wszystko wyłazi samo ;)
 
Czyżby kolejny wątek miał się przenieść całkowicie na fb? [emoji3] niedługo już w ogóle forum zdechnie. I będę musiała znów zacząć się starac, bo na wątkach staraczkowych jest zawsze ruch [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry