reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Hej wszystkim. Mam termin na 15.01 ale drugi tydzień leżę bo szyjka się trochę skraca, twardnieje brzuch. Pierwsza ciąża spokojnie a tu takie szaleństwa :/

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

witaj, o wspólczuje lezenia ale cóż my nie jestesmy w stanie zrobic dla tych naszych bobasków:) Czekasz na chłopca czy dziewczynke? i jak tam sprawa wyprawki wygląda jak masz teraz tryb odpoczynek? gotowa ?

9.01. pytanie czy wy też macie tak silne bóle w pachwinach ??
Ja miałam przez 3 dni ale przeszły. Podobno jak miednica sie rozszerza to tak boli.
 
Teraz już szyjka spokojniej ale dziecko się opuszcza :( wyprawkę mam po starszym synu więc w sumie brakuje tylko badań. Muszę zrobić te do porodu. Nie wiem po co mam znowu robic cytomegalie czy wzwb skoro to drugie mam już stwierdzone

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
 
Nata ja tez sie ciagle przejmuje zeby wszystko było dobrze ale naprawde staram sie myslec pozytywnie i nie dopuszczać jakiś złych myśli. Wiem ze psychika tez duzo robi wiec tłumacze sobie ze wszystko bedzie dobrze. Mimo iż kilka rzeczy wcale nie jest ok. Także głowa do gory po prostu:)
Ja mam termin na 26.01 teoretycznie ;)
 
Ja niby na 10 luty ale dziewczyny pozwolily mi zostac bo z om mialam na 29 stycznia ;) a teraz zdecydowalam sie na cc wiec pewnie w 38tyg beda ciac i moze jednak styczniowka bede ;)

Napisane na VFD 700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Skoro nie fajnie wspominasz próby sn to na twoim miejscu tez bym wybrała sn. Poród to musi być w jakimś sensie wspaniałe uczucie a nie uczucie obaw i lęku ;/
 
Do góry