reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Damy radę [emoji4] w poprzednim poście odpisałam Ci tez na pytanie o żelazo [emoji6]

Dziewczyny a wózki i foteliki macie jakieś konkretne upatrzone? [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki, zobaczę co powie lekarka na moje wyniki.
Mam dwa typy, ale znajomi mi trochę namacili ostatnio i ostatecznie nie wiem na który się zdecydujemy. Pewnie zamówimy dopiero w listopadzie, bo październik jest miesiącem sporych wydatków pozaciążowych... A Ty juz sobie coś upatrzylas?
 
reklama
@michasia30 odkąd skończyłam 18 lat to chyba najgorszy termin na urodziny [emoji12] (kac po nocy sylwestrowej)
@Veronique mi sie bardzo podoba Mutsy Igo, ale ze względu na remont to chyba sie zdecydujemy na Mutsy Evo ale jeszcze muszę go porządnie obejrzeć w sklepie [emoji6] a fotelik chyba Cybex Aton Q [emoji6] ale tez wszystko bliżej listopada


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@michasia30 odkąd skończyłam 18 lat to chyba najgorszy termin na urodziny [emoji12] (kac po nocy sylwestrowej)
@Veronique mi sie bardzo podoba Mutsy Igo, ale ze względu na remont to chyba sie zdecydujemy na Mutsy Evo ale jeszcze muszę go porządnie obejrzeć w sklepie [emoji6] a fotelik chyba Cybex Aton Q [emoji6] ale tez wszystko bliżej listopada


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Mutsy Igo brałam pod uwagę bo jest naprawdę bardzo zgrabny, tylko odstrasza mnie malutka gondola, ma chyba 82 cm i koleżanka która miała mutsy uprzedziłam mnie ze jej córka szybko wyrosła i nie mieściła się w gondoli. Z drugiej strony, podobno np. Półroczne dziecko nie chce już siedzieć w gondoli... I weź tu człowieku bądź mądry...
 
@Veronique mi sie wydaje ze ta gondola wystarczy. Poza tym my rodzimy zima, wiec mniejsze dziecko opatulisz i będzie na to miejsce w tej gondoli i z czasem jak będzie rosło przyjdzie lato wiec juz tylko jakaś pieluszka ewentualnie do przykrycia i miejsca starczy. A jesienią/późnym latem juz sie przesiadziemy na spacerówkę. Ja sobie tak to rozkminilam [emoji6] Wlasnie w Mutsy gorzej chyba urodzić latem, gdy dziecko rośnie i przybywa tez warstw ubrań. To wtedy zima juz np. przy 4-5 miesięcznym dziecku moze brakować miejsca w gondoli [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Veronique mi sie wydaje ze ta gondola wystarczy. Poza tym my rodzimy zima, wiec mniejsze dziecko opatulisz i będzie na to miejsce w tej gondoli i z czasem jak będzie rosło przyjdzie lato wiec juz tylko jakaś pieluszka ewentualnie do przykrycia i miejsca starczy. A jesienią juz sie przesiadziemy na spacerówkę. Ja sobie tak to rozkminilam [emoji6] Wlasnie w Mutsy gorzej chyba urodzić latem, gdy dziecko rośnie i przybywa tez warstw ubrań. To wtedy zima juz np. przy 4-5 miesięcznym dziecku moze brakować miejsca w gondoli [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Możliwe, tylko ta gondola jest o 10 cm mniejsza niż inne i tak sobie kminie że dziecko np jak się urodzi mając 60 cm plus śpiworek... A z kolei skoro produkują te wózki i są tak chętnie kupowane to może jest ok :) tylko mogliby zrobić miękka rączkę albo dać inny materiał ;)
 
My przenieśliśmy się w spacerówkę jak K miał 4,5mca. Gondola była duża ale mlody tak ciekawy świata że darł się wniebogłosy. Po zmianie na spacerówkę spacery stały się przyjemne.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My przenieśliśmy się w spacerówkę jak K miał 4,5mca. Gondola była duża ale mlody tak ciekawy świata że darł się wniebogłosy. Po zmianie na spacerówkę spacery stały się przyjemne.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom

Tez mi sie wlasnie wydaje ze taki bobas nie będzie chciał długo leżeć na płasko, tylko obserwować co sie dzieje dookoła [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry