reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Jak się dzisiaj dziewczynki czujecie? :).na kiedy dokładnie terminy macie?
Ja ogólnie termin mam na 7.01, ale 3.01 mam mieć cc :) już w niedzielę 2.01 mam się z rana zgłosić do szpitala :) obym wytrzymała do tego czasu. Nic by mnie nie uspokoiło bardziej niż właśnie to, że na konkretną godzinę pojadę do szpitala, położę się i będę czekać na cięcie:)
Proszę trzymajcie kciuki żeby poszło zgodnie z planem :)
Ogólnie w poniedziałek odczuwałam skurcze , ale nie takie jak na okres. Takie przepowiadające, brzuch się stawiał i tak trzymał do minuty i puszczał. Przy tym ból był ale po jakimś czasie przeszły mi. Od tamtej pory nie jest źle:). Więc mam nadzieję, że dotrzymam :) byłam na ktg wczoraj i przepowiadające skurcze jakieś były ale podobno to jeszcze nie te porodowe :)
Jutro jeszcze podejdę do przychodni bo mam taką możliwość i położna tez wykona ktg :)
Juz mam dosyć i mam takie same dolegliwości jak Wy , ale bardzo chciałabym żeby malutki był ze stycznia :)
 
Cześć Ciocie! Witam się z Wami na tym świecie!
Mam na Imię Marysia , ważę 2880g, 48cm , urodziłam się o 13.50
Wzieli mnie na dogrzanie, ale jest wszystko dobrze, 8/9pkt

A moja mamusia zdarła sobie gardło, ale jest cholernie szczęśliwa! Zmęczona też, ale dała rade!
 

Załączniki

  • 20211230_141419.jpg
    20211230_141419.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 202
  • 20211230_143002.jpg
    20211230_143002.jpg
    822,9 KB · Wyświetleń: 198
Jak się dzisiaj dziewczynki czujecie? :).na kiedy dokładnie terminy macie?
Ja ogólnie termin mam na 7.01, ale 3.01 mam mieć cc :) już w niedzielę 2.01 mam się z rana zgłosić do szpitala :) obym wytrzymała do tego czasu. Nic by mnie nie uspokoiło bardziej niż właśnie to, że na konkretną godzinę pojadę do szpitala, położę się i będę czekać na cięcie:)
Proszę trzymajcie kciuki żeby poszło zgodnie z planem :)
Ogólnie w poniedziałek odczuwałam skurcze , ale nie takie jak na okres. Takie przepowiadające, brzuch się stawiał i tak trzymał do minuty i puszczał. Przy tym ból był ale po jakimś czasie przeszły mi. Od tamtej pory nie jest źle:). Więc mam nadzieję, że dotrzymam :) byłam na ktg wczoraj i przepowiadające skurcze jakieś były ale podobno to jeszcze nie te porodowe :)
Jutro jeszcze podejdę do przychodni bo mam taką możliwość i położna tez wykona ktg :)
Juz mam dosyć i mam takie same dolegliwości jak Wy , ale bardzo chciałabym żeby malutki był ze stycznia :)

Będzie dobrze! Będziemy trzymać wszyscy kciuki, kurde nie wiem ale chyba lepiej znać już dzień i w ogóle ja to się czuję jak na tykającej bombie 😂😂😂 termin na 20.01 więc jeszcze trochę :D
 
Jak się dzisiaj dziewczynki czujecie? :).na kiedy dokładnie terminy macie?
Ja ogólnie termin mam na 7.01, ale 3.01 mam mieć cc :) już w niedzielę 2.01 mam się z rana zgłosić do szpitala :) obym wytrzymała do tego czasu. Nic by mnie nie uspokoiło bardziej niż właśnie to, że na konkretną godzinę pojadę do szpitala, położę się i będę czekać na cięcie:)
Proszę trzymajcie kciuki żeby poszło zgodnie z planem :)
Ogólnie w poniedziałek odczuwałam skurcze , ale nie takie jak na okres. Takie przepowiadające, brzuch się stawiał i tak trzymał do minuty i puszczał. Przy tym ból był ale po jakimś czasie przeszły mi. Od tamtej pory nie jest źle:). Więc mam nadzieję, że dotrzymam :) byłam na ktg wczoraj i przepowiadające skurcze jakieś były ale podobno to jeszcze nie te porodowe :)
Jutro jeszcze podejdę do przychodni bo mam taką możliwość i położna tez wykona ktg :)
Juz mam dosyć i mam takie same dolegliwości jak Wy , ale bardzo chciałabym żeby malutki był ze stycznia :)
Ja mam się zgłosić 1.01. ale na wywołanie. Też mam nadzieję, że do stycznia wytrzymam 😉 Trzeba myśleć że się uda, a wierzę że się uda 😄
 
Cześć Ciocie! Witam się z Wami na tym świecie!
Mam na Imię Marysia , ważę 2880g, 48cm , urodziłam się o 13.50
Wzieli mnie na dogrzanie, ale jest wszystko dobrze, 8/9pkt

A moja mamusia zdarła sobie gardło, ale jest cholernie szczęśliwa! Zmęczona też, ale dała rade!
Gratulacje! 🥰🥰🥰 ale dzielne Dziewczyny! 😎 😘😘😘 odpoczywajcie 🤗
 
Gratuluję, śliczna [emoji8][emoji8][emoji8]
Cześć Ciocie! Witam się z Wami na tym świecie!
Mam na Imię Marysia , ważę 2880g, 48cm , urodziłam się o 13.50
Wzieli mnie na dogrzanie, ale jest wszystko dobrze, 8/9pkt

A moja mamusia zdarła sobie gardło, ale jest cholernie szczęśliwa! Zmęczona też, ale dała rade!
 
reklama
Do góry