reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Matko wy już pozapisywane wszedzie na prenatalne itd ja jeszcze nigdzie nie umówiona a jak spytałam o kartę ciąży to Pani Doktor stwierdziła, że założymy "jak będzie dobrze" na kolejnej wizycie. Ja od razu założyłam, że będzie źle i przeżywam jak płaczka- histeryczka. A do wizyty jeszcze trochę... 😭😔
 
Matko wy już pozapisywane wszedzie na prenatalne itd ja jeszcze nigdzie nie umówiona a jak spytałam o kartę ciąży to Pani Doktor stwierdziła, że założymy "jak będzie dobrze" na kolejnej wizycie. Ja od razu założyłam, że będzie źle i przeżywam jak płaczka- histeryczka. A do wizyty jeszcze trochę... 😭😔
Spokojnie ja tez JeszcE prenatalne nie umówiłam a w pon będzie 10+1 🙈 ale u mnie to bez problemu bo lekarz który mi robi usg ma ten certyfikat i w miarę dużo ma terminów 😊
 
Matko wy już pozapisywane wszedzie na prenatalne itd ja jeszcze nigdzie nie umówiona a jak spytałam o kartę ciąży to Pani Doktor stwierdziła, że założymy "jak będzie dobrze" na kolejnej wizycie. Ja od razu założyłam, że będzie źle i przeżywam jak płaczka- histeryczka. A do wizyty jeszcze trochę... 😭😔
Na pewno będzie dobrze spokojnie ;)
Kiedy wizytujwsz teraz?

Ja wam powiem dziewczyny ze mnie dzis taja zamula wziela..caly dzień boli mnie głowa, tak denerwująco dziwnie. I walczę zeby wziąć tabletkę. Jak nie przejdzie to do snu wleci. Ehh.
Ale zauwazylan dzis ze troxhe brzuch na samym dole pod pępkiem mi wywalilo i jak ściskałam tak twardawo.. dziwne uczucie sle mile. Choć wydawało mi się,że to nastapi pozniej 🤪
 
Matko wy już pozapisywane wszedzie na prenatalne itd ja jeszcze nigdzie nie umówiona a jak spytałam o kartę ciąży to Pani Doktor stwierdziła, że założymy "jak będzie dobrze" na kolejnej wizycie. Ja od razu założyłam, że będzie źle i przeżywam jak płaczka- histeryczka. A do wizyty jeszcze trochę... 😭😔
Spokojnie, ja też jeszcze nie jestem pozapisywana. Następna wizytę mam 2.07. i moja gin. powiedziała, że wtedy porozmawiamy o prenatalnych, co warto zrobić, co ile kosztuje itp :)
 
Ja jakoś wytrzymam, generalnie nic złego się nie dzieje, nie mam plamienia, bóli, czuję się też bardzo dobrze, miałam tylko dwu tygodniowe mdłości. Potem sobie to wynagrodze bo wizytą 29.06 i 02.07 prenatalne 🥰
Ja w przyszły piątek jadę na pappe i USG prenatalne. A 04.07 mam kolejną wizytę u swojej prowadzącej.

Dziewczyny jak u Was waga? U mnie masakra 5kg na plusie 😱 Nie powiem sporo ostatnio puchnę w gorące dni, ale i tak wystrzeliło w kosmos.
 
Ja w przyszły piątek jadę na pappe i USG prenatalne. A 04.07 mam kolejną wizytę u swojej prowadzącej.

Dziewczyny jak u Was waga? U mnie masakra 5kg na plusie 😱 Nie powiem sporo ostatnio puchnę w gorące dni, ale i tak wystrzeliło w kosmos.
Ja to się xsuje jakbym napichla jak sumo.
Czekam na jesien i swetry bo lato odkąd mam parę kg na plusie mnie męczy samym odsłanianiem ciała w upal.
Ale ja poki co na ostatniej wizycie minus kg. Choć doktor się smial ze prwnie po dobrej toslecie rano bylam dlagego 😒😒😒😂
 
reklama
Dziewczyny ratunku. Od południa zaczęło mnie pobolewać gardło, boję się że to może być angina bo to najczęściej mnie łapie. I już milion myśli co jak będę musiała brać antybiotyk😳 brała któraś w pierwszym trymestrze? W ogóle można przyjmować jakieś antybiotyki?
 
Do góry