reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Madlein

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Marzec 2010
Postów
3 653
Cześć, któraś styczniowa mama już wie? Mi kalkulator pokazuje termin na 02.01 lub po małej korekcie długości cyklu 06.01.
Czekam na Was styczniowe mamusie!
 

Załączniki

  • IMG_20220425_145112.jpg
    IMG_20220425_145112.jpg
    401,6 KB · Wyświetleń: 7 192
  • IMG_20220425_145055.jpg
    IMG_20220425_145055.jpg
    369,8 KB · Wyświetleń: 403
  • IMG_20220425_145035.jpg
    IMG_20220425_145035.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 418
reklama
Hej, nie wiem czy powinnam się już witać, ale skoro formalnie jestem w ciąży to się przywitam :)
12dpo
Bhcg 28,7
Prog 15,5
15dpo (dzisiaj)
Bhcg 76,8
Prog 16,5
Średni dwudniowy przyrost niby 92% więc bardzo bez szału jak na ten etap ciąży...
A że jestem już po 3 ciążach biochemicznych to mam bardzo słabe nastawienie póki co...
Termin wg OM wychodzi mi 27.12. ale wiem że owu miałam 5 dni później (20dc) i wg tego termin na 1.01. i raczej jest on bardziej prawdopodobny.
Jutro mam wizytę u ginekologa bo muszę mieć wdrożona heparynę, no i zobaczę przy okazji co powie na moje wyniki i czy np nie będzie trzeba suplementować proga.
 
Hej, nie wiem czy powinnam się już witać, ale skoro formalnie jestem w ciąży to się przywitam :)
12dpo
Bhcg 28,7
Prog 15,5
15dpo (dzisiaj)
Bhcg 76,8
Prog 16,5
Średni dwudniowy przyrost niby 92% więc bardzo bez szału jak na ten etap ciąży...
A że jestem już po 3 ciążach biochemicznych to mam bardzo słabe nastawienie póki co...
Termin wg OM wychodzi mi 27.12. ale wiem że owu miałam 5 dni później (20dc) i wg tego termin na 1.01. i raczej jest on bardziej prawdopodobny.
Jutro mam wizytę u ginekologa bo muszę mieć wdrożona heparynę, no i zobaczę przy okazji co powie na moje wyniki i czy np nie będzie trzeba suplementować proga.
Gratulacje
 
Hej, nie wiem czy powinnam się już witać, ale skoro formalnie jestem w ciąży to się przywitam :)
12dpo
Bhcg 28,7
Prog 15,5
15dpo (dzisiaj)
Bhcg 76,8
Prog 16,5
Średni dwudniowy przyrost niby 92% więc bardzo bez szału jak na ten etap ciąży...
A że jestem już po 3 ciążach biochemicznych to mam bardzo słabe nastawienie póki co...
Termin wg OM wychodzi mi 27.12. ale wiem że owu miałam 5 dni później (20dc) i wg tego termin na 1.01. i raczej jest on bardziej prawdopodobny.
Jutro mam wizytę u ginekologa bo muszę mieć wdrożona heparynę, no i zobaczę przy okazji co powie na moje wyniki i czy np nie będzie trzeba suplementować proga.
Trzymam kciuki. Ja też straciłam trzy lata temu ciążę na wczesnym etapie. Też nie chciałam się witać, ale laski ze staraczek stwierdziły, że jak pierwsza założę wątek to może będzie dobry omen.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze to będę raczej grudniowa, zakończą mi ciążę w 36tc.
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki. Ja też straciłam trzy lata temu ciążę na wczesnym etapie. Też nie chciałam się witać, ale laski że staraczek stwierdziły, że jak pierwsza założę wątek to może będzie dobry omen.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze to będę raczej grudniowa, zakończą mi ciążę w 36tc.
Ja też ze Staraczek także Cię tam widziałam :) życzę powodzenia, oby wszystko było dobrze 😘
 
reklama
Do góry