reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sucha skóra dłoni

AgaMP

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2005
Postów
137
Czesć dziewczyny! Może wy znacie jakiś super krem do rąk, który sprawi ze moje dłonie będą gładkie i nie takie popękane. Od kilku lat mam taką skórę, tzn. wcześniej była tylko lekko popękana a teraz odkąd wiecej zajmuje sie domem zrobiła sie taka sucha, że aż mi skóra złazi. Stosowałam rózne kremy (ten Garnier jest ok ale działa na mnie bardzo krótko), stosuję też rękawiczki do zmywania naczyń itp. ale nic nie działa, czy macie na to jakiś sposób?? Pozdrawiam
 
reklama
mój mąż swego czasu pracował z chemikaliami i miał właśnie przesuszoną skórę dłoni,kupiłam mu skoncentrowany krem do rąk firmy neutrogena i pomogło :) więc polecam spróbować :)
 
AgaMP u mnie lekarz poradził zainteresowanie się tarczycą, bo podobno daje zbliżone objawy. wypróbowałam tez ten neutrogeny i rzeczywiście świetny! Jednak po jakims czasie regularnego stosowania ... jakby przestał wystarczać :o Potem udałam się do dermatologa i dostałam najzwyklejszą tłustą maść z vit. a. Dotego na koniec usłyszałam, że to musi byc długofalowe leczenie. Jedn jest pewne że jest skuteczne! Taką maść można kupić gotową w aptece bez rec.
 
Wyglada, ze twoja skóra alergicznie reaguje na chemikalia i że najpierw powinnaś usunąć źródło, a potem wyleczyć ręce. Przypuszczam, że dobrze zrobiłaby ci maść cholesterolowa z wit. A.
 
A ja polecam kąpiele w dobrze ciepłej oliwie z oliwek, rano i wieczorem i po kilku dniach powinno przejść (moja siostra też miała bardzo suche ręce i to jej pomogło)
 
[FONT=&quot]Hudosil Hud Salva – idealna maść na suchą skórę. Dostaniecie w dobrych aptekach albo sprowadzą wam na zamówienie, bez recepty.[/FONT]
 
Aga, ja miałam bardzo podobny problem. Nigdy nie lubiłam nic robić w rękawiczkach i dlatego miałam bardzo suchą skórę. Na początku nie był to jakiś straszny problem dla mnie (stosowałam wówczas najzwyklejsze kremy do rąk) ale kiedy skóra zaczęła pękać i łuszczyć się byłam przerażona. Pani w aptece doradziła mi krem Neutrogena. Po kilku dniach regularnego stosowania skóra zrobiła się gładka. Do tej pory używam tego kremu i jestem z niego bardzo zadowolona. Mogę z czystym sumieniem go polecić bo działa rewelacyjnie. Pozdrawiam:)
 
reklama
No ja na sucha skórę zawsze Dardie używam. Tylko że mnie raczej częściej wysychały wargi niż ręce. I skóra twarzy ogólnie. Ale jakoś sobie radze.
 
Do góry