reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sucha skóra dłoni

AgaMP

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Czesć dziewczyny! Może wy znacie jakiś super krem do rąk, który sprawi ze moje dłonie będą gładkie i nie takie popękane. Od kilku lat mam taką skórę, tzn. wcześniej była tylko lekko popękana a teraz odkąd wiecej zajmuje sie domem zrobiła sie taka sucha, że aż mi skóra złazi. Stosowałam rózne kremy (ten Garnier jest ok ale działa na mnie bardzo krótko), stosuję też rękawiczki do zmywania naczyń itp. ale nic nie działa, czy macie na to jakiś sposób?? Pozdrawiam

reklama

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
mój mąż swego czasu pracował z chemikaliami i miał właśnie przesuszoną skórę dłoni,kupiłam mu skoncentrowany krem do rąk firmy neutrogena i pomogło :) więc polecam spróbować :)

Magdalenka

Fan(ka)
Rozwiązania
0
AgaMP u mnie lekarz poradził zainteresowanie się tarczycą, bo podobno daje zbliżone objawy. wypróbowałam tez ten neutrogeny i rzeczywiście świetny! Jednak po jakims czasie regularnego stosowania ... jakby przestał wystarczać :o Potem udałam się do dermatologa i dostałam najzwyklejszą tłustą maść z vit. a. Dotego na koniec usłyszałam, że to musi byc długofalowe leczenie. Jedn jest pewne że jest skuteczne! Taką maść można kupić gotową w aptece bez rec.

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
Wyglada, ze twoja skóra alergicznie reaguje na chemikalia i że najpierw powinnaś usunąć źródło, a potem wyleczyć ręce. Przypuszczam, że dobrze zrobiłaby ci maść cholesterolowa z wit. A.

anaconda27

styczniówka2006
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
A ja polecam kąpiele w dobrze ciepłej oliwie z oliwek, rano i wieczorem i po kilku dniach powinno przejść (moja siostra też miała bardzo suche ręce i to jej pomogło)

Rozwiązania
0
[FONT=&quot]Hudosil Hud Salva – idealna maść na suchą skórę. Dostaniecie w dobrych aptekach albo sprowadzą wam na zamówienie, bez recepty.[/FONT]

agnieszka272

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Aga, ja miałam bardzo podobny problem. Nigdy nie lubiłam nic robić w rękawiczkach i dlatego miałam bardzo suchą skórę. Na początku nie był to jakiś straszny problem dla mnie (stosowałam wówczas najzwyklejsze kremy do rąk) ale kiedy skóra zaczęła pękać i łuszczyć się byłam przerażona. Pani w aptece doradziła mi krem Neutrogena. Po kilku dniach regularnego stosowania skóra zrobiła się gładka. Do tej pory używam tego kremu i jestem z niego bardzo zadowolona. Mogę z czystym sumieniem go polecić bo działa rewelacyjnie. Pozdrawiam:)

reklama
Rozwiązania
0
No ja na sucha skórę zawsze Dardie używam. Tylko że mnie raczej częściej wysychały wargi niż ręce. I skóra twarzy ogólnie. Ale jakoś sobie radze.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Pielęgnacja 6
N Zdrowa mama 55
KasiaSun Zdrowe dziecko 14
K Ładna mama 147

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry