reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Swietny pomysł

kamalodz

szczęśliwa mamusia
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2007
Postów
1 002
Miasto
leeds
Ja od jakiegos czasu myslalam nad zalozeniem na skypie takiego naszego czatu mamusiek bb. Szczerze mowiac rzadko mam czas na bb,a w telefonie mam skype i bylabym czesciej dostepna:-) Jak znajde wieczorem czas to napisze wam co takiego stalo sie,ze wyprowadzamy sie z naszego flata. troche przykra historia ale... Tu chodzi o dobro i bezpieczenstwo moje i mojej rodziny:tak:
 
reklama
Mam nadzieje, ze wkrotce dziewczyny dolacza i sie rozkreci. Nie chodzi o to, zeby zastapic tamto, ale zeby nie czuc sie skrepowanym. Bo mnie np troche przeszkadzalo to, ze ktos czyta o naszych prywatnych sprawach i problemach...
dry.gif
 
w takim razie czekamy z niecierpliwoscia na relacja ;* Nie martw sie- teraz juz bedzie tylko lepiej! musi byc!!!
 
uuuuu ja tez tu juz jestem
Kama strasznie przykra sprawa , ale juz niedlugo sie ulozy buziaki
a moj maly ma uczulenie na ogorki i znowu mi zwymiotowal ale juz chociaz wiem na co
 
reklama
reklama
Do góry