reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Tania beta hcg

Dozamnie88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2019
Postów
304
Rozwiązania
0
Cześć!
Gdzie w Warszawie opłaca się zrobić beta hcg?
W Luxmedzie kosztuje ponad 60 zł.
Pierwszą betę tam zrobiłam, ale szukam lepszej finansowo opcji.

Tak wiem, najlepiej robić w tym samym laboratorium, ale ja zrobiłam tylko dla potwierdzenia ciąży 4 lipca, a teraz czekam do 24 lipca na USG.
Coś mnie tchnęło żeby sprawdzić czy przyrasta. :)
 
reklama

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
2 716
Rozwiązania
2
W Diagnostyce około 30 zł , bete najlepiej zrobić 2 razy po 48 godz wtedy można sprawdzić przyrost,ale czym starsza ciąża tym beta zwalnia , w którym jesteś tygodniu?
 

Dozamnie88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2019
Postów
304
Rozwiązania
0
Szósty tydzień :) wiem, wiem o przyroście. Więc w takiej Diagnostyce będę mogła zrobić 2 x w cenie jednego w Luxmedzie. Super. O to mi chodziło. Dzięki!
 
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Potrzebuję porady 7
N Potrzebuję porady 19
Iwonka09089 Potrzebuję porady 33
L Ciąża po poronieniu 8
Felidae Wrocław 43

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry