reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Arwen to super, ze dajesz radę. Maluszki mają to do siebie, że często się je karmi, choć wedlug mnie to Karolek wcale ńie woła często o jedzenie, Maciek mi wisiał na cycu prawie non stop. Pierwszy miesiac to nie wychodzilam z łóżka i nie przeieralam koszuli bo nie było po co:-)
Mere dzięki za zaproszenie, ja nie skorzystam, ńiestety nie mam czasu juz na takie rzeczy, a Ty gdzie sie podziewasz, bo na naszym wątku to bywasz rzadko.;-)
 
reklama
Mere dzieki ale dla mnie wchodzą w gre tylko zajęcia z dziećmi bo nie mam go z kim zotawić, wolna jestem dopiero koło 19 no może czasmi o 16 jak rodzice wrócą, także jak widać kiepsko z moim czasem
 
Hej, mało czasu ostatnio, a w tym tygodniu, kiedy trwa festiwal, moje dziecko ledwo mnie widzi:szok: Brylancik - wczoraj były warsztaty logopedyczne dla dzieci, dzisiaj gry edukacyjne:)
 
AniaSm Ty chyba pisałaś że na Słonecznej w Centermedzie jest takie usg prawda ??
Może tam zadzwoń to Ci powiedzą Mojeszczęścia.
 
reklama
Do góry