reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura przy owulacji

Dołączył(a)
24 Lipiec 2019
Postów
9
Dziewczyny czy mierzenie temperatury w ciągu dnia przy owulacji ma sens? Z glupoty rano zapominam ponieważ nigdy tego nie robiłam i niestety nie mam przyzwyczajenia. Przez dwa ostatnie dni miałam 36.9 gdy test owu był pozytywny a dzisiaj temp pokazuje 37.2 pod językiem tylko tak jak mówię jest to w wieczornych godzinach. Czy jednak tylko rano się to sprawdza a w ciągu dnia nie jest to prawdziwe. Z góry przepraszam za tak dużo pytań. Jestem nie do informowania. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Rozwiązanie
Musi byc min godzina spoczynku. Nie musi sie spac i nie musi byc rano ale o stałej porze.

Czyli jeśli masz ulubiony film wieczorny czy lubisz książki to możesz po godzinie odpoczynku mierzyć i powinien wyjsc czytelny wykres. Tylko zawsze mniej wiecej o tej samej porze. Oczywiście nie jedz i nie pij w tym czasie.
Dziewczyny czy mierzenie temperatury w ciągu dnia przy owulacji ma sens? Z glupoty rano zapominam ponieważ nigdy tego nie robiłam i niestety nie mam przyzwyczajenia. Przez dwa ostatnie dni miałam 36.9 gdy test owu był pozytywny a dzisiaj temp pokazuje 37.2 pod językiem tylko tak jak mówię jest to w wieczornych godzinach. Czy jednak tylko rano się to sprawdza a w ciągu dnia nie jest to prawdziwe. Z góry przepraszam za tak dużo pytań. Jestem nie do informowania. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
Mierzenie w ciągu dnia nie ma sensu. Sens ma mierzenie podstawowej temperatury ciała tzn po odpowiednio dlugim śnie, bezpośrednio po przebudzeniu, o stałej porze.
Temperatura pokaże Ci informacje wsteczna czy owy była.
 
Musi byc min godzina spoczynku. Nie musi sie spac i nie musi byc rano ale o stałej porze.

Czyli jeśli masz ulubiony film wieczorny czy lubisz książki to możesz po godzinie odpoczynku mierzyć i powinien wyjsc czytelny wykres. Tylko zawsze mniej wiecej o tej samej porze. Oczywiście nie jedz i nie pij w tym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Rozwiązanie
Do góry